môžu 17ročnej zakázať vzťah s Grékom?

Príspevok v téme: môžu 17ročnej zakázať vzťah s Grékom?
emipaty

Prosím o radu. Boli sme na dovolenke v Grécku. A čo sa stalo. Jeden Grék polovičný čech, ktorý robil v cestovke vraj sa zamiloval do mojej dcéry. Ona má 17 a on 3O. A to sme boli z tej cestovky na poldennom výlete.Bol s nami na pláži a navrhol jej sex. Moja dcéra, ktorá je ešte panna odmietla. Sex velmi zakladá na tom, že najprv poznanie, budovanie vzťahu a až potom. Nič viac. Ale zabuchla sa don, lebo jej dvoril, aká je krásna a sem tam chytil za ruku.Dala mu t.č. a odvtedy jej vypisuje,že ju lúbi, aby mu bola verná a príde koncom augusta, lebo chodieva do polska, kde má rodinu. My celá naša rodina je proti tomu, pretože ona ešte študuje na Gymnáziu a potom výška. Vraj môže študovať tam vysokú, že sú tam slovenské vysoké školy a on jej pomôže. Myslím, že je klamár, lebo slovenské vysoké školy v Grécku nie sú. A takto pletie mojej dcére rozum. Zakázali sme jej kontakt s ním, ale stále jej píše. Napísala som mu, že ona sa každú chvílu zamiluje do iného, ešte nie je zrelá pre vzťah. Ale myslím, že práve na nej ho ťahá jej čisté telo. Ona povedala svojej sestre, že jej stále hovoril aká je krásna a a má krásne čisté telo. Prosím poradte, ja už neviem ako dalej.

Netehulka

Taketo hlupe dievcatka mam najradsej. A pochybujem, ze by sa matka taketo veci pytala vo fore, proste zatrhne a basta.

momica 1

no podla mna toto nepísala matka ,lebo ta by nedavala taketo argumenty ako keby čakala odpoved že ano je to super vzťah a ooo ako ma o moju dceru zaujem a toto ma dorazilo ,, Vraj môže študovať tam vysokú, že sú tam slovenské vysoké školy a on jej pomôže. Myslím, že je klamár, lebo slovenské vysoké školy v Grécku nie sú."tak komu by sa toto zdalo ok ale to len môj názor