Výlet do prahy

hassy

praha je uzasne mesto, ved je tam toho tolko vela co vidiet, a nie nejaky morsky svet, ktory ani nestoji za vyhodit za neho peniaze :)

ubytovat sa da najlacnejsie asi na intrakoch, ( od 150kc/noc) cesta je drahsia, ja som teraz platila 67 eur spiatocny listok na vlak, aj s lozkom (lozko stoji +ľ eur, cize 2x12), ked chcete ist cet den, tak staci miestenka, ta stoji tusim 2 e, samotny listok 42E spiatocny, ale s tym ze ja som mala zlavu na isic, bus stpoji tusim 2Oe jednosmerny, cize tiez tych 40e spiatocny.

inac ak nevies co je v prahe "take zaujimave" ako pises, tak tam ani nechod, lebo tam nebudes mat co robit :)

asterion

lulu, naozaj je v prahe morský svet, v areáli výstaviska.
výletníčka, nie je to to najzaujímavejšie v tom úžasnom meste, takže prehodnoť program. morský svet je tak pre rodiny s malými deťmi, za 259 Kč máš tam čo pozerať max. na dve hodiny.
radšej si pozri historické centrum, všetko čo ponúka a čím si ťa skutočne opantá.

lulu22

výletníčka.. morský svet v Prahe? to si si asi pomýlila s Budapešťou :D ja do Prahy chodím aj niekoľkokrát ročne, takže o niečom takom by som snád vedela.. Karlov most, Václavské námestí, Národní museum, Pražský hrad, Petřín, rôzne parky. no je tam toho o dosť viac, presne ako píše t333, všetko je na google!