Piercing v nose

snehuliatko

čooo sranda čo tu všetko popíšete :D ja mám pearcing v nose už dva roky a hojilo sa mi to dva týždne vôbec mi to nehnisalo a dávam si ho vždy na noc dole a ráno zase založím :) raz som ho dokonca nemala dva dni vôbec a dierka nezarástla takže sa smejem na tom kto napísal tú blbosť že dierka v nose zarastie za 15 minut :D :D :D aká náhoda a práve dnes som si jeden pekný kúpila :)))

Katusska

ahojte,ja som mala piercing v nose 5 a pol roka a okolo neho sa mi urobila nekroza,cize odumretie koze cierne koleso ktore aasi nikdy nezmizne,takzze neviem ci by som si ho dala znovu ..a ak si ho date a zacne vam hnisat vyberajte ho okamzite,je to nebezpecne a moze sa vam stat to co mne pa

Juchu

ja som tiez mala problemy s tym, ze mi vypadaval pirsing... obcas v noci, obcas ked som si nechtiac rukou pretrela nos, obcas pri obliekani... a tak...
nakoniec som si kupila taku nausnicu, ktoru vo vnutri nosa zahnete a odvtedy mi vobec nevypadava :) a som s tym velmi spokojna, odporucam :)

Paulínečka

Ak vám piercing v noci vypadávava prelepte si ho leukoplastom a ráno si to dajte dole. Poradili mi to v štúdiu.

Misis

Ahojte, piercing v nose mam uz viac ako mesiac..a teraz sa mi okolo dieky kde je nausinica spravila nejaka ranka.neviem vyzera to ako vyrazka podliata krvou..co s tym?osetrujem si to velmi to nevidiet...na nose mavam dost casto vyrazky takze teraz neviem

tina778

ahojte ja mam piercing v nose uz 4mesiace
nausnicku z titanu a teraz som si ju chcela vymenit za vacsiu nausnicku z chirurgickej ocele a nejde mi to

kkkkkk-

bože vy máte starosti !!!!!!! by som vás poslala na týžden pomáhať na onkologiu, tak by ste vedeli čo sú starosti !!!

Merču

Ja osobne som si dala piercing do nosa pred týždňom...vôbec to nebolelo bolo to úplne v pohode..dala som si to prestreliť :) lenže ochorela som a preto také niečo ako smŕkanie je dosť komplikované ;)...dnes v noci mi piercing prvýkrát vypadol ale hneď som si ho dala späť...avšak ráno mi dosť napuchol nos z tej choroby jak som stále smŕkala a piercing sa mi vysunul pár mm nad nos..a teraz to mám tak stále lebo mám nos opuchnutý a dosť to bolí keď sa piercingu dotknem ;)ale zajtra si dime kúpiť nový šperk a hneď jak mi nos odpuchne tak si to vymením;)predtým jak mi nos opuchol ma to už vôbec nebolelo a v pohode som s tým mohla aj hýbať a tak :)