Nemam mlieko

Príspevok v téme: Nemam mlieko
blondula

ahojte... som v 8 mesiaci tehotenstva,v septembri sa mi narodi chlapcek.okrem vsetkych tehotenskych priznakov nemam len jeden.vobec sa mi netvori mliecko :-((( prsia sa mi nijak nezmenili a bojim sa,ze nebudem mat mlieko :-((( co mam robit ? zmeni sa to este ? som z toho nestastna,nechcem aby malicky bol umelo ziveny :-((( dakujem za odpovede....

karamelka10

Ahoje veľkosť vôbec neovplyvňuje to, že koľko budeš mať mlieka. Mne sa počas tehotenstva prsie zväčšili dvojnásobne, prsia som mala veľké a po pôrode som 2 týždne vôbec nedostala mlieko. Ani kvapku. Mlieko prišlo až potom. Kojila so iba 6 mesiacov. Ale dcérka jú úplne zdravá, myslímže ju to nijak nepoznačilo. Kamarátka prsia ani nemama možno A a kojila 2 roky. Veľa šťastia

blondula

megy10...neviem,som prvorodicka a od kamaratiek mam odkukane,ze pri tehotenstve sa im zväcsili a prekrvili prsia a mne nic !! ani ma nebolia :-(
asterion...dakujem,aspon som sa trosku ukludnila :D hej,stresujem bo sa mi to krati a aj sa zacinam trosku bat ze ako to dopadne ! nikdy by ma nenapadlo ze byt tehotna je take narocne :DD

asterion

hlavne nestresuj. vôbec nemusíš mať obavy, laktácia sa spúšťa až po pôrode, pred pôrodom sa môže (ale nemusí) objaviť kolostrum. nesnaž sa nič vytláčať z prsníkov, mohlo by to zapríčiniť predčasné kontrakcie. užívaj si posledné týždne a nezaoberaj sa tým.
ja si nepamätám, že by mi kolostrum vytekalo a dojčila som 2,5 roka.
hľadáš problém tam kde nie je.