Som v TOM?? Prosim o nazory!!!!

Príspevok v téme: Som v TOM?? Prosim o nazory!!!!
Nikki

Mam taky \"problem\".. Pred dvoma tyzdnami som mala cosi ako sex s jednym chalanom ale bolo to len tak, ze na jednu noc... Vlastne ho ani nepoznam. Nemali sme sex, nebola ochrana a ja som nechcela. Len si ho \"prilozil\", ale ani sa nespravil. Akurat mal snahu ist do mna, ale som to ukoncila asi po 2 sekundach, proste hned, ako som to zacitila. Myslite, ze som z toho mohla otehotniet? Viem o vytoku, co obsahuje spermie, aj ked sa chlap neurobi, ale mozu sa dostat do mna, ked vo mne nebol? Ani by som nestresovala, ale mam strasny strach, kramy mi meskaju 3 dni od normalu... Brala som vela tabletiek v poslednom mesiaci od bolesti kvoli zubom. Moze aj to byt dovod posunu?? Please, HELP!!!!

misiak

nehnevaj sa ale si to asi chcela...fuj ak si nie si schopna konat zodpovedne a my ti to tu mame riesit..mas ist na iterupciu al si to nechaj...koniec temy...

Nikki

wewa - pokial mas problem, tak sa chod z toho vyspat a neotravuj zivot na ludom na tomto fore. okrem toho, je to TU od toho, aby si ludia pomohli, ked maju problem, tak preco to nevyuzit? pokial ti je zle z tychto prispevkov, tak to tu necitaj... fakt ma trapne poznamky na moju adresu nezaujimaju...

wewa

dievka ty sa uvedom a sexuj až potom ked o tom budeš dačo vedieť...ty kokos, z niektorých príspevkov mi je fakt zle!

Nikki

milena - pls, uvazujeme s luxiou o tych HIV testoch... Ako a kde sa to da urobit? Teda ty si pisala, ze mas skusenosti.. Nepodelis sa o ne?

Nikki

babika - v to pevne verim!!! ale aj tak.. chlapi su svine.. co vsetko musime my zeny kvoli nim pretrpiet.. a oni sa spravia a tym to konci... :-/

Nikki

luxina - moja, ty cakas, ze pojdeme na testy??? No tak neviem, ci nazbieram odvahu... Okrem toho, vazne, MILENA, klobuk dole...

aaadka

Ano,aj to ze si brala vela tabletiek moze byt dovodom posunu a ked nastane takato situacia,na menstruaciu sa caka este tyzden-Proste to je tak tyzden hore-dole.A tehotna urcite nie si.