Vadí mi gynekológ

Príspevok v téme: Vadí mi gynekológ
protestant26

Ahojte
mám problém s tým, že mi vadí gynekológ.
Rozumovo chápem že je to doktor ako ktorý koľvek iný,ale citovo nie.
Nepotrebujem názory feministek,ktoré každého posielajú ku psychiatrovi, ale normálnych žien.
Čo Vás núti ísť k mužovi a nie k žene?Čo hamba ???
Poznám doktorku,ktorá sa ku mojej žene sprava oveľa jemnejšie ako doktor v BB,iba za to že smeboli zo ZV a išla od neho ubolená a a s plačom!!!
Aj ženy sú jemné a podľa mňa je to iba fáma z minulosti.
Niesom jediný čo to takto berie ,ale asi iba ja to poviem na hlas a neskrývam sa za nejaké pokrytectvo.
Pre každého chlapa je to cudzí muž medzi nohami jeho ženy a kope to aj vydí ,ale nič nepovie.
Aký mate názor???
Záleží Vám vôbec na citoch Vášho muža,či ide iba o Vás a Vašu potrebu ukazať sa druhému,alebo mať za každú cenu svoju pravdu?
Mnoho žien si ani neuvedomuje,ako vzťah ich muža chladne.
Ďakujem
PS: Poprosím iba normálne názory-feministky pohov,takych nazorov je na nete dosť :((

Iveta Michael

nezabudka:

Kde som ja spomenula Tvoju diagnózu?

To po prvé a po druhé aké pôrody to tu spomínaš,sa spamätaj prosím ťa nikde som nikdy ani slovkom nespomenula že som rodila,nepodsúvaj niečo čo nie je pravda!Tvoje súkromie rešpektujem ja tak prosím Ťa o to isté,rozumieme si?

Iveta Michael

nezabudka

J asom to myslela úprimne ale vidím že Ty sa chceš iba hádať takže sorry že som si vôbec ,,dovolila,,reagovať na Tvoju tému...a aby si to konečne a ojka tiež pochopila,ide o toto.

Vy tvrdíte že preventívne prehliadky sú nevyhnutné a všetky lebo sa tým dá predísť vážnym ochoreniam-lenže to je iba vaše presvedčenie a nie moje.Ja naopak tomu vôbec neverím takže nevidím príčinu chodiť na preventívne prehliadky,s výnimkou stomatológa!Môj život a zdravie je v rukách Božích ak má človek ochorieť tak sa to stane.Nemusíte s tým súhlasiť ale rešpektujte môj názor!

nezabudka333

jasne, v pohode, je to tvoja vec.
len sa mi nechce verit, ze aspon raz za 15 rokov sa normalna zena zijuca v partnerskom vztahu nepotrebuje gynekologa.. odrodila si sama doma na posteli?
vidis a Ty mozes spominat moje diagnozy, aj ked je to dost intimna vec, aj ked je to v inej teme, to uz ferove je :-))

Iveta Michael

ojka...asi patríš k tej väčšine,ale na preventíne prehliadky nechodím jedine k stomatológovi! A prečo nechodím tak to by Ti už malo byť jasné ale somsi istá že na to neprídeš...sorry,nemám záujem sa tu dohadovať,rešpektujte ma ako diskutéra.

nezabudka333

Iveta, a co si myslis, ze zato ze je to ina tema, tak je to uz uplne iny casopriestor? ja som si myslela, ze mi pise normalny clovek a nie niekdo kto sa boji lekara. vsak taketo "dobre mienene rady" mozu niekoho priviest do hrobu

a neviem preco by na preventivne prehliadky nemohli chodit zdravi ludia, lekar nie je len pre chorych

Iveta Michael

dodatok: áno dala som jej zaucho lebo som bola ešte panna a ona to nerešpektovala,chcela by som vidieť teba ako by si sa hrdinsky správala keď by ti lekárka alkoholička toto urobila..ja som ju nepoznala.Samozrejme že som to povedala aj matke a tá išla za jej nadriadeným.A či je to detinské nuž možno je ale neprajem si aby si mi nasilu vnucovala svoje konanie,mne na rozdiel od teba nič nie je ak to bude nutné potom to budem riešiť,ale buď tak dobrá a nechaj ma na pokoji nebaví ma o tom stále dokola točiť,je to únavné...

ojka

Iveta Michael, ehm, k lekarovi chodia len chori? ty na preventívne prehliadky k všeobecnému, na gynekologiu, k zubarovi a neviem kam asi nechodíš...či? ide o prevenciu (: tak sa dá predsa predísť viacerým chorobám a neželaným stavom....
ale tak je to len individualny postoj, nik ti to neberie.... (;

ojka

Iveta Michael, nič v zlom, mňa len zaujalo to, ako radíš ísť v tomto prípade k lekarovi, že zdravie je prvoradé,atď,... ale sama tak nerobíš.... ja viem, je to tvoje telo, tvoj rozum,.... nič ma do toho... to len tak na margo (:

Iveta Michael

počuj nezabudka...berieš to akosi priveľmi osobne. Ja ku gynekológovi nechodím lebo som zdravá...k lekárovi chodia chorí či...?
A kto chce chodiť na prevencie má na to právo ale neviem prečo chceš do toho nútiť mňa...okrem toho ja som sa len snažila vyjadriť svoj názor o mamografii a nechápem prečo to tu spomínaš v inej téme...snažila som sa Ťa ešte povzbudiť a Ty mi az to ešte nadáš...fajn,ako sa hovorí,,za dobroru na žobrotu,,už sa nebudem do Teba starať ale ani Ty do mňa...ja nemám Tvoje problémy takže mim láskavo nedávaj lekcie o tom ako sa mám starať o svoje zdravie.Svoju bolesť sa teraz snažíš prenášať na iných či ako? A prečo si onikáš? Povedz nám...máš sa pýtať len za seba.

nezabudka333

tiez je nezvycajne, ze ako hovoris, si dala zaucho lekarke.. to sa mi nechce verit. vsak by na Teba zavolala policiu, nie? A to kvoli tej jednej zenskej nechodis na prehliadky? tak tej zenskej dovolis aby Ti uskodila este viac ako prvykrat.. prepac, ale je to detinske, v zivote sa stavaju aj ovela horsie veci ako jedno bolestive vysetrenie