Nazor na Cetaphil

5-ka

Prosím vás akú používate pleťovú vodu, keďže kozmetika Cetaphil žiadnu nevyrába? Ja používam zatiaľ len krém a chcem si kúpiť aj tú emulziu, lebo všetky čistiace gély, čo som doteraz mala, tak ma moc vysušujú a asi aj pleťové vody, preto by som potrebovala poradiť nejakú bez alkoholu, ktorá nevysušuje a nedráždi pleť. Mám akné, ktoré liečim skinorenom. Pleť mám zmiešanú, no čím viac ju vysušujem, tým viac sa mi mastí a lesknem sa..je to ako začarovaný kruh. Nemôžem používať prípravky ani na mastnú, ani na suchú pleť, lebo buď ma slabo hydratujú alebo sa po nich hneď lesknem. Aj z cetaphilu sa lesknem, keď si nanesiem make-up, ale tak s tým som sa už zmierila, pretože to už bude asi tak navždy, nech si nanesiem na ksicht čokoľvek

Sara.poni

Ja používam aj emulziu aj krém je to výborná kozmetika na citlivú pleť neviem či až tak vhodná na akné ale nikde v lekárňach ju nemajú aspon u nás tak to ma trochu mrzí lebo aj cena je dobrá musím ju objednávať cez internet

florianik

A pouzivate Cetaphil aj ako nocny krem?
Pripadne aky nocny krem si aplikujete na tvar ak vyuzivate Cetaphil ako denny?

anjelik9

ja som to používala ked som mala suchu podrazdenu tvar od kremikov na akne a super bol krem (ten si planujem ešte kupitaj ta emulzia a aj dobra cena