sex s byvalym ...?

Príspevok v téme: sex s byvalym ...?
jarkaa55555

rozisli sme sa s priatelom asi pred troma mesiacmi. nerozisli sme sa v zlom.. no chyba mi sex. jemu tiez. dal mi parkrat navrh na sex s nim, zatial som stale odmietla, lebo to bolo v nevhodnej chvili.. ale neviem co si o tom mysliet. mam chut na ten sex, ale neviem ci je to spravne mat takto sex bez vztahu. ja ho uz nelubim, viem ze ani on mna nie.
ako to mam vlastne brat? a ako to vlastne vnimaju muzi??

Chicita

Ako to berú? Asi sa mu sex s tebou páčil, keď si to chce zopakovať. Čo je pre teba plus. Ak ťa už vážne nemiluje ako píšeš tak potom mu ide podľa mňa o to, že sa mu to s tebou páči a nemá potrebu si hľadať na sex inú, lebo ty si tá, ktorá mu po celý čas vyhovovala. Avšak nemôže byť taká situácia, že ťa ešte miluje? Vieš, možno ťa chce získať späť...už aj o takých situáciách som počula.
A čo, že je to s bývalým? Ja napr. by som radšej sa vyspala s niekým s kým som predtým bola ako by som mala byť považovaná za ..., že som spala s niekým cudzím. Predsa aj my ženy potrebujeme sex a ako to máme teda riešiť? :)

jarkaa55555

ved takto beriem. mam chut na sex, nemam priatela a neviem si predstavit sex s niekym neznamim. tak preco nie s byvalym? ale nieje to divne?
hlavne by ma zaujimalo ako to beru muzi

Chicita

Ja by som do toho išla...:) pokiaľ ho už nemiluješ a máš nato chuť, iný vzťah nemáš...tak čo? Žijeme len raz...:)