Macmiror Complex 500 skúsenosti

Ruza50

Neviete nahodou ci je normalne ak druhy den po zavedeni tabletky mam strasne bolesti respektive ma vsetko stipe.Pred uzivanim tychto tabletiek som s tymto problem nemala.

minimicka

mile dievcata
asi nemate vsetky pravdu, letak vam nepomoze.
ja som tento liek brala na lahku mykozu mimochodom v prvom trimestri tehotenstva (podla letaku sa to nesmie). lekara som sa pytala ci je to ok ked som tehotna a on na to, ze nech sa nebojim, je to ok, vztahuje sa to len na urcite tyzne vyvoja plodu (o tom sa tam nic nepise). okrem toho som sa pytala ci mozem mat pohl. styk pocas liecby(v letak sa pise ze nie) - mne lekar vyslovene povedal ze MOZEM. moj pripad nie je pre partnera nebezpecny. mykoza zmizla a zatial sa nevracia, babo vyzera byt OK. Takze ak neviete co a ako nebojte sa, vratte sa SPYTAT VASHO LEKARA.

User_37597

no ked pouzivas teito kapsule tak by si si mala davat na spodne pradlo intimku.myslim ze je logicke ze sa vyhnes zaspineniu postele a spodneho pradla.a je v poriadku ze ti odtial vyteka ta zlta .///
treba si zacat citat prilozene letaky ;)

Mária22334

Prosim Vás uzivam vaginalne kapsuly prvykrat a chcela by som sa spytat, ci je v poriadku ked mi zlta tekutina zostava na bielizni... zavadzam si liek dobre? Nemam s tym ziadne skusenosti, tak predom dakujem za akekolvek info....

zuzik8800

Ahojte kocky. Len by ma zaujimalo ci ste niektora tento liek uz brali a ci vam pomohol... Tiez mi lekar tento liek predpisal.. ale uz mi na moj problem predpisoval toho tolko a nic nepomohlo.. Len som chcela vediet ci vam tento liecik pomohol.

paula 55

snad sa neurazis, ale ta tvoja otazka mi pripada ako od mladeho neskuseneho dievcata, ked ti lekar povie ze popri liekoch sa nema pit alkohol tiez sa pytas preco? alebo ked ti zubar vytrhne zub a povie ze nemas si dutinu hned vyplachovat tak tiez sa pytas preco? neviem preco by mali byt v pribalovych letakoch vysvetlovane taketo informacie. Vsetko sa da najst na nete, tak si to radsej hladaj tam, lebo tu na tejto stranke pise mnoho mladych dievcat, ktore by len sexovali a pisu tu take temy ze nad tym az mozog stoji, preto nechtiach uz ludia su aj na ostatnych drzi:)

cajik

neviem ktore reakcie mas na mysli, snad nie moju :). ja som tento isty problem riesila pred tyzdnom, a na jednom fore mi lekarka napisala presne to, co ja tebe. Ak by si sa liecila Macmirorom na zapal, tak by si asi ani nemala velmi chut na sex :) a keby aj hej, tak to baby radsej nerobte..to pisem keby toto niekto nahodou cital niekedy a potreboval sa toto iste spytat.. mala som zapal, myslela som ze som uz vyliecena, lekar vravel nech nemam sex a ja som raz mala, a potom sa mi zapal opat zhorsil ..nic prijemne