HAK Artizia

janii

Tuuto antikncepciu som brala 2mesiace prvy mesiac pohodicke ale druhy to bolo horsie!HAK NUVARING je lepsi aj ked o poznanie drahsi!

soniaaa

no je to mozne...teraz som na cas vysadila antikoncpeciu uplne..a budem uvazovat ci sa este dam na nejaku inu...a co sa tyka toho priberania u mna,ja som bola tiez toho nazoru, ze sa z antikoncepcie ako takej nepribera,ale ja som pri artizii skor obmedzila jedlo a zacala som priberat v takych partiach,s ktorymi som pred tym nikdy nemala problemy,a to bolo u mna dost rozhodujuce...ale aspon vidno,ako plati ze kazdej sadne ina...tak mne mozno daka dalsia,ak sa pre nu rozhodnem

hviezdička

Áno Barboora, súhlasím s tebou. Z anitkoncepcie ako z tabletiek sa nepriberá, priberá sa jedine z toho, že sa menia chute. A keď to ovládneš, tak nemáš z čoho pribrať, ja ju berem už v podstate tretí mesiac a nepribrala som zatiaľ ani kilo. Dúfam, že sa to nezmení... Nepociťujem ani iné vedľajšie účinky, možno trochu, že som precitlivelá. Inak super, menzes mám na deň. Ako doktor povedal, ak začnem používať artiziu, mala by som mať menzes bez bolestí a presne ako povedal... ani neviem, že idem dostať menzes. Inokedy som cítila bolesť aj týždeň dopredu a teraz nič. A presne tak, do troch mesiacov by sa malo všetko napraviť. A aj mne povedal doktor, že je to novinka, ale všetko podstatné som o nej na nete našla. A soniaaa, možno máš problémy s anikoncepciu, keďže ti nezabrala ani tá pred tým.

Barboora

denniska neboj sa ze priberies... pribera sa z jedla nie z antikoncepsie... to sa ti mozu iba chute zmenit ale je natebe ci sa budes kontrolovat takze z jedla nie z tabletiek...!!a s tou menstruaciu ze ju mate tak dlho... prve 3 mesiace si telo na tie hormony zvyka takze je to uplne normalne!!!treba vydrzat...ked nie tak neberte HAK! :)

soniaaa

mne tuto antikoncepciu predpisal doktor po belare,z ktorej mi byvalo casto zle od zaludka...artiziu som brala necele tri mesiace...a posledne tabletky som vyhodila do kosa..lebo to bol des...neskutocne zmeny nalad,nervozita...priberala som kazdym dnom...a posledne dni kazdy vecer nevolno...ja som mala pochyby uz ked mi ju doktor predpisal,pretoze to je novinka,nikde na internete som o nej nic nenasla, a tak som sa citila ako pokusny kralik...je pravda,ze na kazdu zenu moze zaposobit inak,ale ja by som ju urcite ziadnej neodporucila...

hviezdička

lorenka, ďakujem pekne... tak dúfam, že to je teda všetko v norme. A dúfam, že nebudem mať ďalšie problémy. Snáď sa to potom upraví a dostanem v 7 - dňovej pauze menzes. A vlastne potom to funguje tak, že máš 7 - dňovú pauzu a na 8 - deň začneš s novým balením, že? A vďaka:)

hviezdička

Ahoj lorenka, to vážne? Máš ten istý problém? A čo s tým mieniš robiť? Zájdeš za doktrom alebo počkáš? Vieš ale čo je haluz? Že skratka po dobratí jedného balíčka, mám si dať 7 - dňovú pauzu a na 8 - deň mám začať brať ďalšie balenie. A behom tej 7 - dňovej pauzy, mám dostať opäť ďalšiu menštruáciu... a to čo budem mať koľko menšturáciu? Neviem, asi ešte počkám a ty? Dúfam, že som to napísala dostatočne pochopiteľna

hviezdička

Ahojte... beriem Artiziu už 2 týždne, nemám žiadne vedľajšie účinky. Žiadne priberanie, pupáky, precitlivelosť... a mám jeden veľký problém... Od vtedy čo som ju začala brať, mám 2 týždne v kuse menštruáciu... Prosím, poraďte mi, čo mám robiť.... Niektoré baby hovoria, že je to v poriadku, že sa mi len upravuje cyklus, ale ja neviem.