Prekliatia funguju?

Príspevok v téme: Prekliatia funguju?
syaw

Dovolujem si pridat este jeden prispevok ) uz je to davno, mala som priatela, chodili sme spolu skoro 3 roky... laska zo mna vyprchala, a tak som sa s nim na niekolko krat rozchadzala... miloval ma, bolo mi ho luto, preto niekolko krat... chvilu sme fungovali na priatelskej urovni, ale potom sa vsetko pokazilo, pohadali sme sa velmi a uz sa nestykame vobec. Vtedy mi povedal, ze mi praje, aby mi niekto spravil to co som spravila ja jemu,nech sa poriadne trapim.... no a ono mu to vyslo.... odvtedy nemam stastie na vztahy a stale mam problemy s muzmi a vztahmi... nedari sa.. komplikuje sa a tak dalej... myslite ze ma preklial? co mozem proti tomu urobit? asi mi sibe, prepacte, ale jeden nikdy nevie )))

ebi7777

však ty si v bavorsku dokonca, tak ako to chceš spraviť, vystrihneš z mapy časť medzi Bavorskom a Maďarskom, a takto zlepíš????

ebi7777

tak musím ísť pracovať :D
prajem pekný deň každému,
a ešte typ: skúste si vytýčiť ciele aj keď maličké
a nestavajte všetko na jednu kartu, lebo potom ste zbytočne sklamaní, ak to nevyjde
užívajte si každú chvíľu :)

;)i ja tak fungujem, a je to tak lepšie

p.d.

Ja mam dobru naladu:) Ja si myslim, ze dialka nefunguje a mala by si ten zacinajuci vztah ukoncit. Ja by som potom prisiel, ja mozem robit aj na Severnom pole.

ebi7777

:D ja nechápem prečo ma každí obviňuje, že som niekto iný...
som tu pracovne, potrebujem poriešiť veci
a nie som žiadný špión :D