Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné ochlpenie

Samanta29

Ahojte Baby, mam ten istý problém ako tu píšete.Díky za radu s čajmi začala som byť mätový,žihľavový uvidíme čo to spraví.Ja si depilujem nohy a bikiny depilačným voskom ktorý sa dá za cenu do 2E kupit na internete odporučam zelený je lepší ako zlatý a nezabudnite na depilačné pásy,ďalej na internete sa dá kúpiť aj depilačný patron na fúzy,určite je ti lacnejšie a má to taký efekt ako voskové pásiky Vee ktoré kúpite v drogérke.A ako to vyzerá s tým odfarbovaním poradíte mi niečo okrem peroxidu? ďakujem za rady

Samanta29

Ahojte Baby, mam ten istý problém ako tu píšete.Díky za radu s čajmi začala som byť mätový,žihľavový uvidíme čo to spraví.Ja si depilujem nohy a bikiny depilačným voskom ktorý sa dá za cenu do 2E kupit na internete odporučam zelený je lepší ako zlatý a nezabudnite na depilačné pásy,ďalej na internete sa dá kúpiť aj depilačný patron na fúzy,určite je ti lacnejšie a má to taký efekt ako voskové pásiky Vee ktoré kúpite v drogérke.A ako to vyzerá s tým odfarbovaním poradíte mi niečo okrem peroxidu? ďakujem za rady

123456789101

XD. minule som našla k tomuto mätovému čaju aj iný článok kde je písané, že u niktorých sa môžu zmejemniť chlpky a že môžu aj vypadnúť.. ale ten link som už nenšla.. prepáč

XD

eeeeeej nic vzlom ale niektory ludia nemaju na depilator alebo si ho kvoli rodicom nemozu kupit (myslim tynedzerov ktori maju rodicov co vsetko zakazuju vratane holenia alebo depilovania) a ja hladam skor nejaky prirodzeny sposob prave pre vyssie spomenute pricini napr. ziletku lan my vadia potom tie cierne bodky na nohach :/

eeeeeej

depilator! na ruky na nohy..na co len chcete..trochu si vytrpite ale odkedy si depilujem ruky mozem povedat ze ked mi tie chlpy aj rastu a mesiac sa mi s tym nechce nic robit, nikdy to neni take hrozne ako predtym ked som mala prirodzene chlpy..vrelo odporucam!

XD

123456789101 vedela by si dat link na ten clanok prosim :) ja mam tiez problem s nedmernym ochlpenim a k tomu mi este rodicia robia problemi bo ze si nohy nemam holit ale viete si predstavit tu hanbu u pubertiacky ked si ma dat suknu alebo kratasi v lete :(

123456789101

Našla som jedene článok na internete a bolo v ňom písané, že denne 2šlálky mätového čahu by mali zastaviť rast ochlpenia, poprípade by sa chlpky mohli preriediť... ale ak ho prestanete piť tak sa rast obnoví

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné ochlpenie - Fórum - ZDRAVIE.sk