neziarlivost

Príspevok v téme: neziarlivost
katka k

dobry den. s priatelom mame obaja 23 rokov. myslite si, ze je normalne, ze vobec neziarli? rozpravali sme sa o tom uz vela krat, ale myslim,ze bez vysledku. nikdy ma z nicoho este nepodozrieval, dovoli mi skoro vsetko a po mojich pokusoch ho vytocit jemnym flirtovanim s jeho kamaratmi som zistila, ze jeho asi vazne nic neucini aspon trochu ziarlivym. poradte mi prosim.

sweet_lolitta

Boze moooj dievca zlate :) Dakujem nebesiam, ze to nie je naopak :) Vsetko ti dovoli? Mas slobodu? Lubi ta? Stavim sa, ze na vsetko si odpovedala ANO, tak si to uzivaj! Takeho chlapa tazko najdes. Ziarlivost nie je laska...to mi mozes verit.

.....

ahoj, podla mna si zbytocne vyrabas problemy a starosti (asi ich nemas dost. nieze by si bola rada, ze ti priatel veri a ma ta rad. neviem, co by si povedala na takeho poriadneho ziarlivca, ze by si sa nemohla porozpravat ani s vlastnym bratrancom alebo ist ani do obchodu. moja rada: bud rada, co mas a nevyrabaj si zbytocne problemy, zivot je dost komplikovany aj bez nich :-(

lea26

podla mna je ziarlivost dokazom lasky. predsa, ked neziarlim, tak mi je jedno, ze moj chlap sa otaca za druhymi a tym si nevazim svoj vztah a je mi jedno, ci s partnerom budem, alebo s nim nebudem... stale je menej chlapov ako zien, hlavne na tie "kvalitnejsie kusky" si zeny robia zalusk a bola by som riadne sprosta, keby som mu dala pocit volnosti, ze si moze robit co chce, s kym chce... Mam 8rokov frajera, naozaj fesaka tmave vlasy, tmave oci, vysportovana postava, aj ked je o 10rokov starsi odo mna, je to ten typ-naveky mlady... Stane sa, ze mu zapipa sms od nejakej nadrzanej zufalej kolegyne, kamaratky, ktore aj ked vedia, ze je vo vztahu!!!!!, snazia sa ho vsetkymi moznymi prostriedkami dostat aspon do postele... on mi ich vzdy ukazuje a ja to velakrat riesim miesto neho... co je moje, toho sa druhe dotykat nebudu, tiez nepoziciavam byt, auto cudzim uboziackam, ktore sa pokusaju zmocnit sa niecoho, co im nepatri... jasna vec, keby som mala plesateho, pupkateho 50tnika, tak to neriesim a urcite neziarlim...

katka k

asi si vazne neviem vazit to co mam. bola som z predoslych vztahov zvyknuta, ze moji partneri ziarlili, ze si ma drzali ako svoju a bali sa aby som im neutiekla s inym. ale vidim, ze to je len moja malichernost a asi vazne mozem byt len rada, ze mi moj priatel nadovsetko doveruje.

mirka 23

Anka, moj manžel zase hovori, že mi sluboval vernosť, nie že bude slepý :-)))) Nevidim nič zle na tom, ked sa chlap pozrie na inu alebo že flirtuje, Každemu padne dobre ked je v dlhoročnom vzťahu, že je aj pre niekoho priťažlivy

kafe

Katka, myslím, že nežiarliť je normálne.
Nerozumiem, prečo ti to vadí? Ľúbi ťa, svoju lásku prejavuje, váži si ťa, dôveruje ti.. čo viac chceš?
Je to skvelý chlap, čo ťa bere ako osobu, nie ako kus prívesku, ktorý MU PATRÍ, pretože sa mu páči. Ty potrebuješ mať pocit, že si kus veci, ktorá niekomu patrí? Zrelí ľudia berú osobu ako ľudskú bytosť - svojprávnu a slobodnú. Ani ja by som v živote "nebojovala" o chlapa, je to niečo pod moju úroveň. Ak niekto, chce byť so mnou, tak preto, že sa tak rozhodol a preto, že za to asi stojím. Patriť niekomu a vlastniť niekoho... je mi jasné, že veľa ľudí tak funguje. Ale tvoj priateľ nie. Takže buď sa s tým zmieriš, že jemu v živote patriť nebudeš (a ani žiadna iná žena, on proste nepatrí k chlapom čo potrebujú niekoho vlastniť), alebo pochopíš prečo nie je možné niekoho vlastniť (a následne žiarliť).

jojkaaaa

katka k

ja som taka ista ako tvoj priatel.
ja jednoducho verim mojmu priatelovi,viem, ze on ma miluje nadovsetko a ziarlit nema zmysel,lebo viem,ze som jeho jedina

anka86

iveta, viem co tym chces povedat, kopu kamaratok nechape nas vztah. Ale pokial sme obaja stastni a vyhovuje nam to... Sme spolu uz takmer 5 rokov. A myslim, ze to o niecom svedci, ze nam to takto funguje.

katka k

iveta, nas vztah praveze vobec nie je chladny. lubi ma a ja jeho a davame si to dost aj najavo. nie je to tak, ze by sa o mna nezaujimal, asi som vykreslila len tu zlu stranku a dobru nie. ako partneri si praveze vyhovujeme, len mi vadi tato jeho vlastnost. strasne mi doveruje a dava mi uplnu volnost. vravi, ze keby som chcela nieco spravit (podviest ho), tak je to cisto moja volba a on s tym nic nebude robit, nanajvys sa otoci a odide.

Iveta Michael

katka k...nikdy by o Teba nebojoval...ani Ti nikdy nedal najavo že si iba jeho...? To je ale dosť hrozné zistenie počúvaj,ak je všetko tak ako to opisuješ a ako to ja celé z môjho pohľadu vnímam, tak Ti nemôžem nič iné radiť len...ukončiť takýto vzťah. To Ti skutočne vyhovuje takýto chlad vo vzťahu? Bez štipky citovej vášne? Bez najmenšieho prejavu náklonnosti či túžby že patríš iba jemu...??? Normálne Ťa ľutujem ale aj nechápem ako tak môžeš fungovať.:-(