neziarlivost

Príspevok v téme: neziarlivost
katka k

dobry den. s priatelom mame obaja 23 rokov. myslite si, ze je normalne, ze vobec neziarli? rozpravali sme sa o tom uz vela krat, ale myslim,ze bez vysledku. nikdy ma z nicoho este nepodozrieval, dovoli mi skoro vsetko a po mojich pokusoch ho vytocit jemnym flirtovanim s jeho kamaratmi som zistila, ze jeho asi vazne nic neucini aspon trochu ziarlivym. poradte mi prosim.

Iveta Michael

anka...to myslíš vážne? Asi áno...ale pre mňa osobne by to bolo dôvodom na rozchod.Prepáč ale akosi nemám pre takýto typ správania pochopenie a nerozumiem tomu...

beskyd

heh, to by neboli zeny aby nemali nejaky problem:)) keby bol uplne dokonaly aj by ziarlil podla tovjich predstav, mozno by ti zacalo vadit ze ta nemlati a neslope:)))

katka k

dakujem za odpovede. anka, tak to mas stastie. asi je dolezite byt na jednej ziarlivostnej vlne. lebo v nasom vztahu som ja ten "maly ziarlivec", i ked skor tak zo srandy podrypujem. len mi obcas chyba, ze mi priatel proste nedava najavo, ze chce aby som bola len jeho, ze o mna vobec nebojuje a viem, ze by to ani nespravil. on by o mna ani nikdy nebojoval, odisiel by, takto mi to povedal. ista davka ziarlivosti moze podla mna vztah utuzit.

anka86

katka :)
myslim, ze je to ok. Ani ja nezialim na priatela a ani on. A pritom kludne ho necham ist na chatu sameho. Alebo ja idem s kamaratom do kina. Lubime sa. A verime. Kludne sa rozpravame o inych dievcatach alebo chalanoch. Vravi, ze mam priserny vkus na chlapov. Teda vyzorovo. Nerobi mi problem sa obzriet za nejakym. :D Zo zaciatku si nasi kamarati robili srandu, ze ako to mozme. Alebo pamatam sa ako ho kamaratka buzerovala, ze ako sa vobec moze pozriet na ine dievca, ked ma priatelku a on jej na to, ze vsak aj ona sa obzrie. Tot moj nazor :)

odpovedam

Och, dievca...

do chlapskej duse nevidim, ale ja som sa takto spravala, ked som partnera prilis nelubila...

ale mozno ten tvoj vo vnutri bojuje a ma pocit, ze ziarlit je nieco zle ako znak netolerancie osobneho priestoru toho druheho... kto vie, mozno to iba povazuje za slabost... opi ho a spytaj sa :-))))