Šampón na objem

PetkaV12

ja uz roky pouzivam Wella profesional, na objem maju super samponik. Kupujem zadsadne na Notine, u kadernciciek je to zbytocne drahe.

Sash3110

Ja pouzivam Dr.Konopka´S, ktory som kupila na Pilulke. Vlasy su okrem objemu i super vonave takze musim len odporucit. a kupila som ho v akcii takze sa to celkom opletilo: -odkaz odstránený-

tinka8874

Mne z obyčajnej drogérky nikdy nič nepomohlo na objem. Ráno som umyla a poobede už vlasy splyhnuté, nalepené na hlave.... :/

elvin

tak mne sa osvedcil L'Oreal Elseve Volume Collagen, taky ten vo fialovom obale. A fenovat dolu hlavou. Balzam, tuzidlo, pena, lak, to vsetko mi len zatazilo jemne vlasy a zas boli po hodine splasnute, takze teraz uz len sampon, a trochu tupirujem.

Ejmii

Celkom dobrá je tá nova Schauma ..s výťažkami z morských kolagénov.. je bez silikonov..mne pomáha na moje spľasnuté vlasy.. alebo potom aj BALea na objem vlasov..tiez bez silikonov :)

MIAAAAAA

To čo tu píšete za značky??? :D Redken je dobrý ... ale tak to nie je takýto lacný šampon ja mám alternu stál síce 70eur ale je super . Ja investujem do kvality

katusaa

šampón Fructis na objem bez silikónov, Logona pivo a med, Alverde s kofeínom alebo s olivou :-)) moja skúsenosť