Ako mam pribrat? Som strasne chuda..

Príspevok v téme: Ako mam pribrat? Som strasne chuda..
Kylie89

Niektorí majú problém ako schudnúť, ja práve ten opak..

Neviete ako mám pribrať ? Aké potraviny sú najlepšie na nabratie váhy ? Potrebujem tak 8 kg ..

Alebo aj keď poznáte niakeho dobrého odborníka, čo mi zhotový jedálny lístok na pribratie.

Vopred ďakujem za všetky užitočné rady :)

doubledog

asi nieco take, neviem presne, ako sa take vysetrenie robi
len mi pride logicke, ze treba vysetrit traviaci trakt.
mozno nieco z krvi sa da, spytaj sa skor lekara.

Kylie89

Doubledog

No a na ake vysetrenie by som mala ako este ist?
Asi na endoskopiu, vsak ? ale ja sa tam nedokazem odvazit ist, ked si pomyslim, ze mi tu hadicku daju cez krk do brucha, asi by som tam odpadla.. To by ma museli najskor uspat, keby mi to chceli vysetrit..
Ale citala som dakde, ze to robia aj cez nos.. Ale na SR moc nie, iba v Kosiciach tusim a ja som z BA.. :/ Toho cez nos sa bojim trosku menej, to by som aj zvladla, myslim...

bobacik2316

ahojte,aj mam problem s priberanim,meriam 154cm a vazim 40kg(hrozne),jest mi chuti a velmi,ale vaha sa vôbec nemeni..

doubledog

najprv by si mala mat istotu, ze netrpis nejakou chorobou, napr. nemas nieco so stitnou zlazou, alebo mozes mat zle vstrebavanie zivin, chyba ti nejaky enzym alebo co.
to si nechaj preverit lekarom, pripadne nejakym liecitelom, podla toho, co uprednostnujes.

potom by som ti odporucal, to, co robia v takychto pripadoch muzi. sup, sup do posilovne, potrebujes svoje telo donutit k tomu, aby naberalo hmotnost. a predpokladam, ze nechces naberat iba tuk. :)

plus samozrejme strava, ak zacnes cvicit, tvoje telo si zacne pytat viac, takze konzumuj tolko kvalitneho jedla, kolko dokazes zjest.
na lepsie travenie a spracovanie zivin skus pangamin, odporucam aj bylinkove caje na travenie.

Kylie89

Dnes som akurat bola na stitnej, neni tam ziadna zvysena cinnost, este v utorok idem na krv. Ale so zlazou podla mna nic nemam..

Jogurty si kupujem plnotucne, aj mlieko, aj vsetko, papam vela mekaca, vyprazane hranolky a tak, i ked viem, ze to neni zdrave, ale na pribratie by mi to mohlo pomoct.. papam aj vela ovocia a zeleninky.. Sladkosti niak moc nepapam, ale ked som bola mala, jedla som ich strasne vela, a chuda som bola stale..

Na pasomnicu som teraz davala stolicu, na vysetrenie, tak uvidim.. ale myslim si, ze nemam ani pasomnicu.
Asi mam len velmi rychly metabolizmus.. :/

hanaa

Ahoj. Aj ked potrebujes pribrat, nemalo by to byt na ukor zdravia ... skus si davat medzi jedlami nejake zdrave mlsnoty - idealne by boli kvalitne (neprazene a nesolene!) oriesky a semiacka roznych druhov (kesu, mandle, vlasske, tekvicove, slnecnicove atd.). Pri vareni si tam, kam sa to hodi dopriat viac kvalitneho rastlinneho tuku (slnecnicovy, olivovy olej) a jogurty kupovat aspon 3%, nie nizkotucne. A celkovo zvysit prijem kalorii, ale tak isto skor zo zdravych veci. V ostatnych sa nemusis velmi obmezovat, ale urcite by som sa na tvojom mieste neprejedala sladkostami, chipsami, hranolkami a pod. - to by ti uskodilo na zdravie aj kes si chuda. V prvom rade by som si vsak na tvojom mieste nechala vysetrit stitnu zlazu, ci to neni sposobene hormonalne.

normalkaa

kylie : musíš si svoj zaludok trochu upravit proste pomaly vzdyy zvisuj porcie a nakoniec to bude velkaa porcia ,, ja som tak robila a nabrala som kg

Kylie89

176 cm a 49 kg .. :( ... tak 58 by som potrebovala mat ..
Snazim sa papat co najviac a najcastejsie, ale mam asi scvrknuty zaludok, lebo ja vela naraz nezjem, aj ked sa ideme najest niekam do restiky, nevladzem zjest celu porciu, ked si ju zabalim domov, tak pomalinky na viackrat to dam..
Vcera som si nakupila v Tescu taky nakup, ze na najblizsi tyzden mam co papat aj 10krat denne :D
lenze potrebujem co najviac take tukove, alebo bielkovinove veci, neviem, kazdy hovori, ze sa pribera z niecoho ineho..

Pijem Colu, papam mekac skoro kazdy den a nic.. :/

Vraj sa pribera z cestovin, a masa ? A tavrohu a tak. Tak som si nakupila plnotucne mlieka , tavrohy, cestovinky a podobne a uvidim...

Kazdy den sa vazim aj 3krat denne a vzdy, ked vidim viac, tak sa uplne tesim, ale mnohokrat to je len to, ze som sa napila, alebo nevykakala :/ ...

normalkaa

moj recpt : jez 7 krat denne ! medzitým sladkosti ,, na 1 hodinku si lahni po obede a hned priberes mne to pomohlo !!! a pi kolu a také .. a ovocie najlepsie : najvjac tuku obsahuje : banan !!! a kolko merias a vázis ??