Kvoli prsiam sa necítim ako žena

Príspevok v téme: Kvoli prsiam sa necítim ako žena
Didiana-707

Možno sa Vám bude zdaťmoj problém smiešny alebo nepodstatný ale prosím takých ludí nech to dalej ani nečitajú ,blbé komentáre fakt nemusím vidieť... (Vdaka)
Mám len 19 rokov a fakt strašný kompex zo svojej postavy, teda najma z prs... Proste sa necítim ako žena. Pred dvoma rokmi som zo svojej váhy 70 kíl schudla na 58. Moja momentálna váha je 60-tka. Nie som teda nijako extra štíhla, ale moje prsia sú nulky... Nedávno som si našla priatela, je to fajn všetko ale hrozne sa bojím momentu ked sa intímne zbližime.. (on bude moj prvý ) . Som nervozna už len z toho ked sme spolu v obchode a on má take poznámky či nejdeme k spodnej bielizni a pod. Som aj dost vysoká (171 ) ale citim sa hrozne kvoli tomuto ... Proste všetky tričká mi odstávaju,(podprsenka 75A ) o plavkách ani nehovorím... Strašne ale fakt strašne túžim po peknom výstrihu , po podprsenke kde aj niečo mám ... HAK nemožem na teraz uživat kvoli tlaku a ani velmi nechcem ... NA silikony ani z daleka nemám .. Kedže studujem na VS. Priatel mi hovorí ze prenho som najkrajšia ale ja mam sebavedomie dosť pod bodom mrazu ... Proste neviem sa kvoli tomu dostatočne uvolnit, cítim sa menejcenne ,nesúmerne a trápi ma to ....
Prosím o vyjadrenie žien aj mužov....Ďakujem ...

iwus93

ja tiež...akurát som si premerala prsia a asi mám 70 B alebo 75 B záleží podla strihu..ach jaj no čo už ale čo je malé to je zlaté, ja mám zase výšku 165 cm

ja tiez

uplne viem, ako sa citis.

mam coskoro 19, priatela uz vyse dvoch rokov, jemu to nevadi, ale mne velmi. mam 70B ked je dobry strih, ked nie, tak 75A. som frustrovana. necitim sa vobec ani zena. navyse som strasne nizka, 155cm. po nicom inom netuzim tak velmi, ako po normalnych prsiach. HAK nepomoze, beriem ju (nie kvoli prsiam).
je mi nanic ked musim pred partnerom vyzliect tricko, podprdu... trpim tym, navyse teraz som schudla (zdrav. problemy), mam 42kg pri tej mojej nestastnej malej vyske. schudnutie sa prejavilo jedine v podprsenke, nikde inde.

Zuzanka3

ahoj, chcem ti len povedat, ze v tomto sme uplne rovnake :) tiez som sa toho bala, proste 70A ..lentillky pod kobercom :D a presne som mala 19 rokov a bol moj prvy :) , tiez som mala komplexy...a teraz? mam 21, priatela mam stale toho isteho a moje prsia si chvali, zeby nemenil za nic ine (akurat do ruky):), ma to svoju vyhodu, ked budes babka, nebudu ti visiet po kolena, mozes spat na bruchu a nemusis nosit ani podprsenku pri niektorych prilezitostiach ;) sa skus spytat zien co maju velke prsia ako im to vadi :D
drzim pacle :)

Lills

Ja ta chapem, ale prsia niesu to, co robi zenu zenou :)
Prsia treba v prvom rade vediet nosit, nech su uz akekolvek. Ja som uz videla vela bab, co mali mini prsia, ale krasa aj sebavedomie z nich vyzarovali na kilometer a posobili na chalanov velmi pritazlivo :)
Neziv v sebe zbytocne komplexy, aj tak je dolezitejsi celok :)
A co sa tyka priatela, ak ta ma rad, bude ta brat taku aka si. Pokial by mal nejake blbe poznamky, tak mozes byt rada, ze sa prejavil a nestratila si s nim viac casu :D

alusinka

iwus93 ale pak treba dat pozor, lebo zacne fungovat gravitacia ;))

Mojej mame narastli prsia (do velkej velkosti) az ked jej 10 rokov dozadu nasli nador na maternici, vsetko jej vybrali, a zacala brat hormony... Ale.. nenarastli jej iba prsia, ale aj brucho, tak vypada ako v 8mom mesiaci tehotenstva ;)

iwus93

ja tiež čakám už len na tehotenstvo aby sa mi zväčšili aspon trochu prsia...že vraj mnohé ženy mali malé prsia ale ako náhle prišlo tehotenstvo a staranie sa o deti prsia sa im zväčšili aj o 3 čísla

alusinka

urcite by bolo pre chlapa neprijemnejsie, kebyze sa s nim miluje zena s velikym poprsim, a v "sexualnom tranze" ho plieska 3 kilovymi prsiami po tvari :))) (to mi nedavno povedal moj muz, ked som nacrtla temu JA a moje prsia :D )