Kvoli prsiam sa necítim ako žena

Príspevok v téme: Kvoli prsiam sa necítim ako žena
Didiana-707

Možno sa Vám bude zdaťmoj problém smiešny alebo nepodstatný ale prosím takých ludí nech to dalej ani nečitajú ,blbé komentáre fakt nemusím vidieť... (Vdaka)
Mám len 19 rokov a fakt strašný kompex zo svojej postavy, teda najma z prs... Proste sa necítim ako žena. Pred dvoma rokmi som zo svojej váhy 70 kíl schudla na 58. Moja momentálna váha je 60-tka. Nie som teda nijako extra štíhla, ale moje prsia sú nulky... Nedávno som si našla priatela, je to fajn všetko ale hrozne sa bojím momentu ked sa intímne zbližime.. (on bude moj prvý ) . Som nervozna už len z toho ked sme spolu v obchode a on má take poznámky či nejdeme k spodnej bielizni a pod. Som aj dost vysoká (171 ) ale citim sa hrozne kvoli tomuto ... Proste všetky tričká mi odstávaju,(podprsenka 75A ) o plavkách ani nehovorím... Strašne ale fakt strašne túžim po peknom výstrihu , po podprsenke kde aj niečo mám ... HAK nemožem na teraz uživat kvoli tlaku a ani velmi nechcem ... NA silikony ani z daleka nemám .. Kedže studujem na VS. Priatel mi hovorí ze prenho som najkrajšia ale ja mam sebavedomie dosť pod bodom mrazu ... Proste neviem sa kvoli tomu dostatočne uvolnit, cítim sa menejcenne ,nesúmerne a trápi ma to ....
Prosím o vyjadrenie žien aj mužov....Ďakujem ...

Didiana-707

Alusinka dakujem Ti ....... Dost ma tvoj prispevok povzbudil .. No hej je to vyhoda pri sportovani.. Nic ti nezavadzia. :)

alusinka

Pockaj kym budes mat deti, a prsia urcite dorastu ;))

Ja mam prsia tiez male, ak vobec nejake mam ;) a nejako mi to nikdy nevadilo... ale to je asi u kazdeho ine...
Moja mladsia sestra (19) ma prsia 5x vacsie ako ja, narastli jej enormne rychlo, ostali jej po tom nepekne cervene az fialove strie, ledva si kupi na seba tricko, a o podprsenke ani nehovorim, kedze je stihlej postavy, boli ju chrbat, na TV ma problem kvoli prsiam zabehnut jedno kolecko okolo ihriska, pritom predtym bola v behu velmi dobra...

HAK beriem 2 roky, mozno viac, a prsia mi nenarastli ani o 1mm ;) podla mna je hlupe, zacat to brat len kvoli prsiam...

To co pisala deniska, o tych silikonovych podrsenkach, jednu taku mam, a je celkom fajn ;) clovek si ani nevsimne, ze to nieje tvoje ;) videla som dokonca uz aj silikonove vlozky, co sa normalne strcia do podrsenky, a pekne ti to vytvaruje ;) treba hladat, pytat sa...

A pokial to tvojmu drahemu nevadi, tak potom nieje ziadny problem ;)) kazdy si na sebe (hlavne zena) vzdy najde nieco, co sa jej nepaci... ver mi, ze kebyze mas prsia vacsie, urcite by ti vadilo nieco ine... lebo take su proste zeny ;))
Treba si hlavne zacat verit, a uvidis, vsetko bude tak jak ma byt ;) ci mas prsia Acka alebo Dcka ;)

Drzim palce

Denniska

Baby a neskúšali ste podrsenku so silikónovou výstužou napr. zn. Schiesser? Je perfektná, robí krásne prsia.

Didiana-707

Hej hej ja si tiez musim kupovat podprsenky ktore su aspon trocha podšité ... Inak by to fak vyzerlo nepekne..

Didiana-707

iwus co by som ja dala za B-ecka.. Viem ze partner ma ma rad taku aka som je to skor asi v mojej hlave .. Ale ked ..Trapi ma to no .. :/

iwus93

no cítim sa na tom podobne ako ty mám 75 B som chudá na tých nesprávnych miestach...teraz som tiež schudla kvôli brigáde a nemala som ani čas jesť. Ale priateľ má ma radu taká aká som a plastiku mi nechce dovoliť, asi si len push-up musím kupiť :(

Denniska

Žiaľ neexistuje žiadny "prírodný" recept na zväčšenie poprsia. Užívanie HAKu tiež nerobí zázraky, to je založené len na poverách. Najhoršie je, keď človek rapídne schudne. Rozhádže to celé telo vrátane hormónov. No a čo sa tých pushapiek týka, tak skús skočiť do nejakého lepšieho obchodu a nechaj si poradiť. Tiež som si myslela, že taká podprsenka snáď ani neexistuje. Ale kto hladá, nájde:) Nehovorím, že mám teraz výstrih ala Pam Anderson, ale aspoň mám košíčky vyplnené a nemám tam žiadne "vzduchoprázdno":)) A ďalšia vec, ak ťa priateľ má rád a rešpektuje ťa i s tvojími "nedostatkami", tak by som si z toho veľkú hlavu nerobila:) Hlavné je, že sa lúbite:)