Necha ma koli postave?

tucnalucy

Ja som niekedy mala 76kg a to meriam 168cm,ano je to velka nadvaha,riadna.No nie je to bezita a zalezi aj od rozlozenia tukovych vankusikov.
Chudnut kvoli muzovi?Neoplati sa to.Musis chudnut kvoli sebe,lebo ked Ta priatel necha priberies lebo nemas motivaciu na chudnutie.
Vyzor v dnesnej dobe hra velku rolu,nie len stihla postava,ale aj celkova image.Ci ide o ziskanie prace alebo o lasku.Chudni kvoli sebe,nie kvoli priatelovi.Ak zhodis budes sa mat radsej,budes so sebou spokojna,priatel mozno zacne viac ziarlit a bude pozornejsi.
Takze ano chudni,ale kvoli sebe.Staci ked zhodis na 69kg a uvidis ako super sa budes citit.Drzim palce :-)

mataBB

na svoju vahu by mala mat tak 57-60kg...ale 74 je teda dost..sama pise ze ma par kil navyse, tak by s tym mala nieco robit, nie kvoli priatelovi, ale kvoli sebe!!!!nejde len o vyzor, ale nadvaha sposobuje vela zdravotnych problemov...obezita, cukrovka, vysoky krvy tlak, cholesterol, bla bla vela veci

1cukricek

Metallica uplne s tebou suhlasim,ze velka nadvaha....akoze uvedom sa.niekto tu je asi posadnuty vahou a vyzorom a nikdy mu nieje dost.ale to je iny problem ako nadvaha a ktory sa tazsie odstrani ako nadbtocne kila.

MetallicA

bože môj ved to vôbec nieje veľká nadváha to čo má byť? trošku je možno pri sebe ale veľká nadváha je niečo iné nemyslíš? či všetci majú mať 58 kíl?

Iveta Michael

anonymka150....

167 cm a 74 (!!) kg?? No tak to máš veľkú nadváhu moja:( Ja mám 171 cm a vážim teraz 61-62 kg a vôbec nie som ešte spokojná. Chcela by som mať takých 55-58kg.Pracujem na tom a tebe by som dopriala zhodiť lebo podľa mňa to naozaj potrebuješ a to si určite aj mladšia odo mňa,ja mám 39 a ty asi len do tridsiatky...akože poviem to takto výzor samo o sebe akoby nebol podstatný v určitých veciach vo vzťahu ale zase povedať že na výzore nezáleží je veľké klamstvo a každý kto sa tým tu uháňa je u mňa pokrytec.Mne záleží aj na výzore aj na charaktere ale aj na veku partnera,mňa napr.rovesník nezbalí..mám rada mladších ale to je už iná téma. Makaj na sebe ale kvôli sebe samej,lebo ak to teraz nezhodíš kým si mladá ako sa ti to podarí potom??

pre anonymku

No podľa mňa je možné, že ťa nechá. Zatiaľ si ťa drží v zálohe a možno ťa má rád, ale ak nie si pre neho príťažlivá taká aká si, tak ťažko odolá inému pokušeniu. Neviem či je tvoj priateľ nejaký extra krásavec, ale každý by si mal hľadať seberovného partnera, inak nebude spokojný s výzorom partnerky/a alebo bude príliš žiarlivý/á.

akodalej

ak si tlusta - si chora, on chce aby tvoje telo bolo zdrave tak co sa ti na tom nepaci? tuk je len zabalena kyselina lebo jes chore nezdrave veci!!!

izabela neu

Poviem ti anonymka, ze s takym chlapom by som nechcela byt ani za svet. Ak mu vadi ako vyzeras, nemal si s tebou zacat. A on je nejaky dokonaly, alebo co ked si mysli, ze moze niekomu hovorit, aby schudol? Ludom uz fakt ide iba o vyzor :/