Nespokojnosť

Príspevok v téme: Nespokojnosť
daisy92

ahojte, meriam 167 cm, vážim 53-54 kg...ja viem, vcelku fajn, ale necítim sa fajn...predtým som mala 49-50 kg a bola som spokojná...teraz mi prekáža hlavne tuk na bokoch, ktorý mi mierne prevísa z rifiel a tiež tuk na bruchu...snažím sa jesť len každé 3 hodiny menšie množstvá, cvičím...na bruchu to aj je vidieť...ale tie boky, ach jaj...čo mám robiť? prosím poraďte

daisy92

juchuuu...mám 52,5...to som nemala dlllho :) viem, 0,5 kg nie je veľa, ale mňa to veeľmi potešilo a to som len zmenšila porcie jedla, ale jedla som všetko, aj sladkosti, strašne veľa vody som vypila a cvičila som tak ako predtým...

iwus93

kikulka...tak kalorie som velmi neriešila, len sem-tam som si približne vyrátala kolko som prijala. Bohužial to nebolo ani po 5000 KJ čo sa odporúča pri chudnutí, lepšie je 5500 KJ, len ja neviem sa do toho napratať.
Na raňajky som jedla cereálie, ovsené vločky s ovocím, alebo biely jogurt s ovocím. Na raňajky si daj hocičo, samozrejme v primeranej dávke. Telo potrebuje sacharidy, aby sa naštartoval metabolizmus.
Na desiatu ovocie, ale cez leto som bola na brigáde tam nebol čas.
Obed-najlepšie je kuracie, morčacie mäso so zeleninou hlavne a ako prílohu najlepšie ryža. Sladké málokedy a pomenej.
Neolovrantovala som, najlepšie je ale dať si nejaký zeleninový šalát.
Večeru by mali tvoriť bielkoviny, môžeš si dať z obeda kuracie, len bez prílohy (bez sacharidov), môžeš zjesť rybu (tuniak, sardele...) cotagge cheese, dusená zelenia, môžeš to skombinovať, napr. ryby s dusenou zeleninou

Ak máš chuť na sladké daj si doobeda, samozrejme nie na kilá.

Cvičievam na orbitreku, ale to som už asi spomínala.

daisy92

Kikulka22: ja mávam 2x týždenne aerobic (po 1,5 hodine) a doma sa snažím tiež cvičiť, ale ako som sa dozvedela, tak na orbitreku cvičím málo, takže sa pokúsim v dni, keď nemám aerobic, cvičiť aspoň 30 minút na orbitreku...dúfam že to pomôže, už ma nebaví pozerať sa na seba a porovnávať sa so svojimi vychudnutými spolužiačkami...nechcem byť vychudnutá, ale chcem byť chudšia ako som teraz...

iwus93

u každého je to individuálne HAK po roku ako ju berem som práveže schudla mala som 53 kg. Takže ja by som mala mať 47 kg pri výške 165 cm? Priateľ by sa na mna nahneval. Povedal, že ak budem mať menej ako 50 kg že sa so mnou nebude baviť, možno to myslel obrazne, chce aby som pribrala, ale ja sa cítim dobre, síce mám niekedy stavy že chcem pribrať, ale cítim sa dobre v rifliach ktoré mi boli napasované kedysi, musela som si aj kúpiť nové, v 29 sa už topím :)

kikulka22

Ahoj, ja mám presne váhu a výšku ako ty a tiež chcem 49kg, čo budeme robiť? odkiaľ si? ja budem cvičiť 3xtýždenne kruhový trénning - kardio stroje po 1 hod. a 4x týždenne zumba, musím aj upraviť jedálniček no neviem ako, rozjedla som sa tiež pri hak, do kelu!!

kikulka22

Ahoj, ja mám presne váhu a výšku ako ty a tiež chcem 49kg, čo budeme robiť? odkiaľ si? ja budem cvičiť 3xtýždenne kruhový trénning - kardio stroje po 1 hod. a 4x týždenne zumba, musím aj upraviť jedálniček no neviem ako, rozjedla som sa tiež pri hak, do kelu!!

iwus93

no tých 20-30 min. je optimálnych 3x za týžden, môžeš aj viac, ale dopraj si aj odpočinok, svaly si to pamätajú aj na druhý den že cvičili

daisy92

hm, to je u mňa asi problém...že mám až príliš veľa času myslieť na jedlo...dúfam že počas šk. roka sa to zlepší...a dik, ja som doteraz cvičila len 15 minút na orbitreku, tak sa budem snažiť pridať aspoň na tých 30 :)