Vitarianstvo

juicegirl

dakujem, ze si sa ozvala...no ja uz som o tom precitala zo 6-7 knih takze nejake informacie mam :)..no na internete som vobec nic nepozerala ..takze pozriem dik......ale tak neviem napriklad toto ze kolko a co presne mam jest kazdy den tak aby som nebola podvyzivena...viem ze tato strava prave vyvolava presny opak ale tak nemohla by som predsa jest kazdy den trebars len jeden druh ovocia nie?...je potrebne aj klicit ?

H2O

watermelon, z čoho vy vitariani vlastne beriete bielkoviny a tuky? surove strukoviny asi nechrumete, že? :) .. (nepytam sa ofenzivne)

watermelon

podla mna si urcite o tom nieco precitaj, inac tak ako rychlo zacnes aj skoncis. ja som vitarianka, info som cerpala zo stranok ako 30bananasaday.com (je to forum, kde su zoskupeni vitariani stravujuci sa podla 811, ale takych for je neurekom, mozes si tam precitat skusenosti inych ci diskutovat o vlastnych problemoch), dalej debbietookrawforlife.blogspot.com, kniha od Douglas Graham - The 80/10/10 Diet (je len v angline, treba si ju objednat cez amazon), jeho stranka je foodnsport.com - on vytvoril tuto stravu vlastne pre sportovcov hlavne pre atletov, ale jasne ze sa nou stravuju aj ludia co nesportuju ako ja. Dalej mas stranku surovastrava.sk - su tam nejake info, toto je velmi uzitocna stranka www.healthelp.com, a este mi napadaju knihy, co sa daju kupit aj na Slovensku od Helmut Wandmaker - Co vam doktori nereknou, Nejzdravejsi vyziva. ak mas konkretne otazky rada odpoviem