Čaje na chudnutie

Katty32

Myslím si, že používanie iba čajov nie je až také efektívne, ako si myslíš. Ideálna je kombinácia zdravej stravy a hlavne pohybu.

cajovakonvica

ahojte. necital som celu diskusiu ale kadejakym zazracnym napojom a bylinam na chudnutie neverte. nikdy neschudnete len pitim nejakeho napoja len tak bez namahy. odporucam zaobstarat si idealne kvalitny puerh (najlepsie svetly typ) a pit ten, plus doplnit samozrejme fyzickou aktivitou. takou co vas bude bavit. najlepsi je vraj takzvany hiit trening kedy velmi intenzivne cviky po kratku domu striedate s kratkym oddychom. pekny den

janka zolajka

ahojte ja si tiež nemyslím, že by existoval čaj, ktorý dokáže odbúrať nadbytočnú telesnú hmotnosť, jedine ak by sa okrem neho nič iné neprijímalo .-) Na druhú stranu nemám problém uveriť že ten správny čaj dokáže pri chudnutí napomôcť a naštartovať metabolizmus v tele. Zaujímavosti a rýchly prehľad čajov na chudnutie som našla aj tu: imunita.online

bee_1

Ahoj podla mna celkovo samotne caje na chudnutie nie skor ako dpolnok stravy :) skus pozriet tu www.biomagazin.sk
tu su popisase ake veci treba papat aby si schudla a su tam zahrnute do jedalnicku aj caje

--Simona--

Dobrý deň
Chcela by som sa opýtať, ze ci ste skusali čaj oolong na chudnutie a ci funguje alebo máte nejake iné typy cajov. Viem ze moc caje nezaberaju ale predsa pomahaju ci? Vopred dakujem za odpoveď