Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa lieci chronicky zapal hrdla..

kvetka3

Dievocka len ako sa človek môže z takéhoto problému - z chronického zápalu dostať?
Akým spôsobom sa to dá liečiť? Neviem si celkom predstaviť ani len ako dlho takáto liečba by mala trvať...

dievocka

gorilla ked ma niekto nema vyliecit tak naco k nemu pojdem? Pride mi to uplne zbytocne. Podla mna je podstatne aby sa clovek z takehoto problemu dostal. A co ked zisti na com je... :) podstatna je liecba

gorilla

Daj sa vyšetrit u Albertovej. Tá ti aspon zistí čo ti je aj ked ta možno liečit nebude ale aspon budeš vedieť na čom si.

alenkalienka

Chronický zápal veru dlhú dobu trápil aj mňa. Myslela som že sa zrejme z toho v živote nepozviecham a už tretí rok...klop klop...som bez nejakých rôznych liekov a kvapiek a sirupov a neviem čoho všetkého. Základom je udržať telo v kondícii a aby sa vedelo brániť.

Lion5520

Ako moze chrustat v kolene zo zapalu hrdla ? To je zas co za kktinu, to ti kto povedal ?

Z coho mas ten zapal, co ho sposobilo ? Ani Boh netusi, ze ? Toto je treba vediet a na to sa totiz zamerat.

smolenka

zápal hrdla, zväčšené mandle, kašel, alergie, exémy...na toto všetko, prípadne ešte viac, doporučujem ošetriť váš tráviaci trakt,najmä črevá, od ktorých záleží aj vaša imunita, využitie živín zo stravy, zakúpených doplnkov.. V prípade otázok rada odpoviem mailom. Veľa zdravia!

Jaja15

Eragon si nejaký zaspatý...RNG už dlhšiu dobu neradí na sieťach, takže zrejme skončil aj s radami cez mail(ak sa ti podarilo zohnať správnu adresu)....Všeobecný zázračný recept na rôzne ochorenia jednoducho neexistuje... Každý sme iný, máme inú imunitu, iné stravovanie, iný životný štýl....RNG radil v dobrej viere to, čo si myslel že na konkrétne ochorenie pomôže....Možno jeho rada pomohla 80%ľudí s rovnakým problémom a ty si patril medzi tých 20%- ktovie....Ale ak ti nejaký doplnok nepomôže, nedávaj to za vinu tomu kto ti to poradil, si svojprávna osoba, sám si si ten daný výrobok zakúpil, bolo to tvoje rozhodnutie....Je XY prípravkov fungujúcich na báze placeba, ale sú aj účinné doplnky....rozhodnutie je vždy na tebe, ten účinný výrobok môže pomôcť všetkým okolo teba a tebe nepomôže.....neexistuje žiadny zázračný doplnok ktorý pomôže každému s rovnakou diagnózou, lebo každý sme iný(celkový stav, imunita, strava, reakcie na stres, úzkosti)...

eragon765432

Už DAJ POKOJ PROSIM TA CELY - RNG!!!!! STÁLE LEN RADY AKO CITRICIDAL! OREGANO!! A POD DRISTY A SPROSTOSTI!!!!! VŠETKO SOM SKUSAL, POCTIVO BRAL!! POMINAL PEŇAZÍ NA DOPLNKY!!!! AKO AJ MOJI ZNAMI A HOVNO TO POMAHA!!! UVEDOMTE SI AKO NAPRÍKLAD OREGANO MOZE ZABIŤ ODOLNÚ BAKTERIU????? RNG MEN REKLAMA PRE URČITE VYROBKY!!! KEĎ SOM POPROSIL SRDEČNE O POMOC PRIAMO NA EMAIL ANI SA NERACIL ODPOVEDAŤ VOBEC NIČ!!! JE TO TRÁPNE!!!! NUDNÉ A CELÝ RNG JE PODVOD!!!!!!!!!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa lieci chronicky zapal hrdla.. - Fórum - ZDRAVIE.sk