Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa lieci chronicky zapal hrdla..

freddo

Mne pomohlo celkove posilnenie imunity kedze som casto bral antibiotika, bral som imudon a bactoral na caste bolesti hrdla. Pomohlo mi to ale musim dodrziavat zivotospravu a hlavne kvalitny spanok- co je u mna problem :-)

dievocka

Freduška dá sa. Všetko sa dá si myslím, len je to dlhá cesta a práve to je problém pre mnohých, že nemajú chuť sa na túto dlhú cestu vydať. Čo je dosť smutné, pretože ako inak si chcú pomôcť, keď sa necchú začať liečiť? :) Chronický zápal ide vyliečiť, aj keď u každého človeka je to iné. Niekto sa z toho dostáva kratšie iný dlhšie. Podstatné je zvoliť správnu liečbu ;)

freduska55

Lenze da sa vobec chronicky zapal vyliecit? Uz viackrat a od mnohych ludi som pocula, ze chronicky zapal je zapal, ktoreho sa neda zbavit. Z ktoreho sa neda vyliecit. A pritom podla toho co pisete mam pocit, ze ked clovek chce a hlada moznosti tak sa to da...tak kde je pravda?

martinka27777

Viktor suhlasim s tebou v tom, ze wobenzym je v tomto pripade vhodny, pretoze dokaze riesit problem tam kde vznika, aj ked samozrejme, ze je vhodne riesit s lekarom ako tento problem mohol vzniknut, ci mu nieco predchadzalo a clovek to len nejako prehliadol alebo ako to vsetko vlastne zacalo ;)

Viktor

Pravda. Vyšetrenie u imunológa, plus iné vyšetrenia podľa pridružených príznakov a treba pátrať hlavne po príčine. Veci ako wobenzym, vitamíny, či imunoglukan sú len plus (domáce rady, úprava životosprávy a iné). Hlavné je nájsť príčinu. To je prirodzene najdôležitejšie.

martinka27777

Chce to hlavne ako tu uz viackrat zaznelo dat imunitu do poriadku, treba si uvedomit ze pri narusenej imunite je potrebne zakrocit liekmi, ak sa clovek chce z toho dostat co najskor ked je imunita oslabena tak rozne rady ako cvikla a podobne su na nic, pretoze tie neriesia problem presne tam kde vznikol

Viktor

Samozrejme imunita je prvoradá, bez jej posilnenia to nepôjde. A aj o kurkume som už počul, červená repa je pre organizmus super. Čítal som aj o zábaloch hrdla (zdravoteka.webnoviny.sk). Pri akútnom zhoršení určite pomôže každý domáci recept, hlavne aby ustúpili bolesti. Chronický problém v prípade čohokoľvek je príťažou, ale dá sa zvíťaziť. Chce to len pevnú vôľu, vytrvalosť a odhodlanie. Možno zmena životného štýlu a hlavne ten stres, ako som písal v predchádzajúcom komente.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa lieci chronicky zapal hrdla.. - Fórum - ZDRAVIE.sk