Kavitácia - alternatíva chirurgickej liposukcie

Rybka009

Ahoj chcem sa opytat robim ultrazvukovu kavitaciu a chcela by som vediet som na zaciatku tehotenstva moze nejako uskodit babu??

muc

tieto hlupe metody "chudnutia" vyuzivaju to, ze drviva vacsina potencialnych klientov nema poznatky z fyziologie organizmu, z biofyziky, ani z biochemie. takze je to perfektny sposob obohacovania sa kozmetickeho priemyslu na ukor naivity ludi...

baruuu

Ahojte, bola som na vnutrnych stehnach, zacala som v decembri 2010, je jul 2011, 6 osetrovani za mnou a nic z toho..toto bolo v Cosmed v BA...potom som zmenila salon, tentoraz Beauty Clinic, sla som na brucho a boky, po 4tom raze ked zase nic nebolo vidno som to vzdala. Dodrziavala som pitny rezim, vodu mam rada, nezrala som -to som nejako extra predtym, ten tuk mi vznikal pomaly asi 5 rokov... Len pre info, moja vyska je 180, vaha 75 a obvod pasu bol a je 76 a obvod cez zadok 108...nieje to az take hrozne, postavu mam peknu zensku, len som chcela aspon 2-3 cm dole....ako ste dopadli vy?

nikolka:)))

Lenka BA, a uz po prvom sedeni si zbadala vysledky? Kolkokrat si uz bola? Na ktore partie si si to dala? som o tom dnes citala a tiez sa mi to pozdava.

0simca0

Kamoska chodila do KNM sem www.azet.sk - celkom sa to aj mne pozdava, vyzerala lepsie. Ale je jasne, ze ak si to clovek chce udrzat, treba cvicit :D.

mileno

Ahoj Letnicka, ja som s tym akorat zacala, osobne neviem este posudit, lebo som bola len raz ale citila som ze su mi veci volnejsie, dam vediet za mesiac :). Zatial to vyzera ucinne :).
cau mima