Schwarzkopf - perfect mousse

Lady Victory

No ja by som onej tiež potom ani nevedela =D
tak potom aj ty daj vedieť,a ked tam budeš tak keby si bola taka zlatá kukni sa mi či tam nieje nejaky odtieň ako "mahagonový"..lebo neviem kedy sa tam najbližšie dostanem...

Dakujeeeeem

Lady Victory

Katka_a ...No akcia iba ak maš tu fialovu kartičku z DMky..totiž mi poslali aj nejake kupony a na tom je ta farba za 2.50 eur...inak stoji okolo 5eur(vraj-neviem ako inde ale asi tiež tak)

katka_a

zajtra behnem do drogerie , ked uz je na tu farbu aj akcia , nech nezerem :D ...
dufam ze tam bude viacej odtienov , tesim sa :))

matussska

katka_a: myslím si, že som mala drsné vlasy z chlorovej vody a nie z farby...vždy keď si ich umývam tak mi ich zmäkčí až balzam :)Teraz na druhý deň ich mám jemnučké ako páperie :) Treba vyskúšat každá máme na hlave niečo iné :)

Jajka11892

kočky ďakujem krásne. Ja mám tiež strašne jemné vlasy katastrofa. V pondelok idem ku kaderníčke sa ostrihať ale neviem kedy si budem farbiť vlasy. Ani neviem akú farbu si dám chcem nejakú špinavú blond asi.. teraz mám svetlú blond ale už mi vyrastajú moje vlasy vyzerá to nepekne. :-/

Lady Victory

...ja som mala zatial vždy po každej farbe take drsnejsšie vlasky,však ale to tým obalenim vlasu a po kondicionery alebo maske krásne lesklé a hebunke-a tým padom aj silnejšie :) kedže ja bohužial mám vlasky take jemne:(( vŕŕŕ..
jooj katka_a aj ti zavidim tie tvoje huste ,,nedáš mi dačo z nich =D

Ja si budem farbiť vlasy až za také 2 tyždne...

katka_a

matussska : trosku som sa toho zlakla , ked som citala ze mas z toho drsne vlasky ... mam huste vlasy take tvrde , potrebujem farbu ktora mi ich zjemni , lebo inak som otras :D

matussska

katka_a: Po umytí farby boli vlasy také drsné,ale ked som si dala balzam čo bol v balení tak sa mi vlásky lesknu a sú hebké :)