Koniec prežieraniu

Príspevok v téme: Koniec prežieraniu
odhodlana

ahojky,uz mam dost toho,ze sa stale prezieram,sladkosti su moja zavislost,dokazem na nich minut neskutocne vela prachov a potom mam strasne vycitky:-(...uz som aj skusala jest pravidelne a zdravo,vydzi mi to tak 6 dni a potom sa znova prejem(vzdy si pomyslim,ze ked som sa 6 dni obmedzovala,tak si mozem dopriat a potom do seba pcham neskutocne kila a samozrejme mam potom strasne vycitky!) je tu niekto z nitry kto ma podobne problemy? mohli by sme si pisat alebo sa stretnut,planovat si jedalnicky a spolu chodit cvicit,alebo sa zamestnat,aby sme tolko nemysleli na jedlo,to vidim ako jedine vychodisko z tejto situacie:-D

odhodlana

no ja som dnes zacala uplne zdravo:-D dala som si ovsené vlocky s mliekom,na obed si dam cestovinovy salat s tuniakom a potom uvidim,lebo vecer ma to vzdy najviac laka:-(..a ty ako smajlik?

[zruseny8]

no ja z nitry nie som, ale mam podobny problem. tiez som vydrazala tych 6dni (vlastne asi len 5) a dalsie dni sa uz prezieram. aj som nieco schudla ale od dnesneho dna uz nic nechcene nemozem do pusy dat..