Skonci este skor, ako zacne

Príspevok v téme: Skonci este skor, ako zacne
ottawa

...mam na mysli vztah. Konkretne ten moj. Vlastne vsetky moje "vztahy". Stalo sa mi to uz 4x. Priebeh jr vzdy rovnaky: na zaciatku vzajomne sympatie, postupne zalubovanie sa z jednej strany, potom z druhej strany, pripadne i z oboch stran naraz :-)...potom par mesiacov krasne obdobie, vznasanie sa v oblakoch... a potom prislo krute pristatie - rozchod, iniciovany nie z mojej strany. Par mesiacov je konkretne v mojom pripade 3,2,4 a 4 mesiace. Cize, myslim, ze dotycni este ani nemali sancu spoznat ma poriadne a uz vedeli, ze so mnou byt nechcu...

...to vazne nie je na mne nic, co by niekoho mohlo zaujat,...nieco, co by sa niekomu mohlo pacit,... nieco, kvoli comu by ma niekto mohol mat rad???

Dva rozchody z tych styroch ma ani moc nemrzeli, po case som musela uznat, ze by to aj tak nemalo zmysel, ale tie posledne dva mi zlomili srdce, ...dala som do toho vsetko a aj tak to nestacilo.....nemam chut sa uz do nicoho pustat.....

guest

Keby nebol taky nadpis temy, tak sem ani nezavitam :-)...rad by som totiz diskutoval s nejakou zenou ktora je fakt v situacii "Skonci este skor, ako zacne", ale taka zena v neskorom mladom veku (normalne zijuca, bez vad a zavad) asi neexistuje, alebo je ich len 1% z populacie...

guest

OTAWWA:

Nemyslim to v tom zmysle ze ci das, nedas, to je kazdeho vec, ci sa na to citi...

Ja len reagujem kvoli tvojmu nadpisu. Ten nadpis je imho totalna hovadina, pretoze si toho zazila dost a uzila si si, druha vec je ze to skoncilo...veta "Skonci este skor, ako zacne" znamena ze sa s niekym nedostanes ani tam, ze by ste sa vobec drzali za ruky a nie to nejake dalsie veci.....takze to s tvojou situaciou vobec nesuvisi, si len dalsia z milionov zien ktore si aj napriek neskorsiemu stroskotaniu s nikekym uziju krasne chvilky...takze netrap sa...uzivaj si s chlapmi dalej, ak citis ze je to ten pravy a mas ho rada...nezalezi ze to potom stroskota...stretnes dalsieho s ktorym si uzijes, a na niekolky X krat uz mozno spoznas aj toho praveho...akurat proste vydrz zlomene srdce na konci kazdeho toho vztahu...to sa rychlo zotavis a cyklus potom pokracuje dalej, s dalsimi muzmi, ktorych spoznas a zazijes s nimi dalsie krasne prilezitosi :-)...

ottawa

GUEST
S dvoma z nich som nemala sexualny pomer ( skoncilo to skor, ako sme sa k tomu dostali - alebo to skoncilo prave preto, ze sme sa k tom nedostali :-) ) a s dalsimi dvoma (stvormesacnymi) sme sa akurat zacali v tomto smere spoznavat.....ano, tych par prilezitosti bolo krasnych, lebo to bolo v case, ked este vsetko klapalo...........ja tieto veci beriem vazne, nejdem hned do postele s niekym, koho poznam dva tyzdne.....a tie prve dva vztahy skoncili zrejme na zaklade toho, ze som hned "nedala" :-D a preto ma to ani nemrzi......horsie je to s tymi dalsimi.....pri tych som mala pocit, ze je to ono.....

FSDA886
Co sa tyka sexu = vysvetlila som uz GUESTovi, ako to bolo.....a plne suhlasim s tebou, ako si vysvetlil, ze ak dvaja chcu vztah, rozumeju si, tak dokazu vyriesit vsetky problemy....

SABYNKA - viem, ze to bolo lepsie skor, ako neskor, ale aj tak mi je z toho nanic :-(

guest

sabynka:

No ja to myslim vazne...nech mi odpovie autorka temy, ze ci nie je spokojna ze s nimi aspon sexualne zila...Dala by prednost tomu ze by s nimi nezazila ani ten sexualny zivot ? Pochybujem, ze by sa jej to viac pacilo a bola by spokojna viac s touto druhou variantou ;-)...

Proste som len zkonstatoval, ze nech je rada aspon za sexualny zivot ktory si s chlapmi uzila...

fsda886

Guest-hahahahaha!!!
Ak sa s tebou rozviedli neosobne alebo neudali poriadne priciny, trapne vyhovorky...tak chceli jedine, ano sex...ako chlap, ti mozem s istotou povedat ze im slo iba o jedinu vec a nic ine, sex, ak si ho praktikovala s nimi od utleho zaciatku...inac by ta pustili k vode skorsie. Nie vsetci chlapi su rovnaki, napr. ja ak si najdem priatelku tak chcem len vazny vztah...lebo na sex nepotrebujes s niekym chodit...bohuzial na vazne vztahy nemam stastie...vztah je objostrana dohoda, ak ty das do toho vsetko a druha osoba nie, tak jedine ako to moze skoncit je so zlomenym srdcom. A take kecy,chujoviny ako laska vyprcha, osudovy vztah a prava laska zahod za hlavu lebo su to kktiny z filmov apod. Starecke pari ti vacsinou povedia ze uspechom vztahu je zahodenie rozdielov,obetovanie sa,udrzovanie vztahu z oboch stran, ak ta druha osoba uz nechce bojovat o ten vztah tak je to marne. Obidve osoby sa musia vzdat radovanok, uletov a starat sa o vztah. Laska NIKDY NIKDY nevyprsi,prestanes mat rad svoju matku,otca z jedneho dna na druhy? NIKDY. Jedine co vyprsi je zalaskanie, to su tie prve mesiace co myslis iba na svojho "frajera", citis sa ako v oblakoch apod. ked to vyprsi tak pride prva kriza pri ktorej 80% vztahov stroskota. A to zalaskanie je jedine sexualna pritazlivost, ktora sa da obnovit a nie je to laska preboha ziveho uz konecne to pochopte!!! A prava laska...dajte mi pokoj!!! Vztah funguje jedine ked sa obidve osoby rozhodnu usadit sa, zalozit rodinu a dozit zivot spolocne. Asi sa budem uz iba opakovat,ale zhrniem to...na vztah stacia 2 osoby ktore sa maju radi a rozhodnu sa usadit, vsetky problemy vyriesia. A ked sa neotvoris tak co maju na tebe mat radi? Tvoju prdel, prsia?

sabynka

Ak to skončilo tak rýchlo, tak to ešte ani vzťah nebol a bolo to tak lepšie.....keby to trvalo dlhšie, ty by si sa ešte viac zaľúbila a potom by ten rozchod bolel viac....a možno je chyba aj to, že si dala do toho všetko - podľa tvojich slov - zo začiatku to musíš brať ligh :-)

ottawa

enjoy - vdaka za radu, ale myslim, ze ta tema je o niecom inom, ako ja hovorim......do takeho stadia, aby sme uvazovali o spolocnom byvani, som sa ja ani v jednom pripade nedostala ....vzdy to bolo len v stadiu travenia spolocneho volneho casu a nikdy sme ani neboli spolu 24hodin niekolko dni za sebou,..... nikdy nie viac, aby sme mohli zistit, co nam na sebe navzajom vadi - do takych malickosti ako je neumyty riad, ci nezaveseny uterak :-)