tetovanie

Príspevok v téme: tetovanie
Katka358

Ahojte, chcem sa dať potetovať na vnútornú stranu ruky nad lakťom, alebo ako by som to vysvetlila :) a chcem si dať vytetovať nejaký text.. ešte nie som poriadne rozhodnutá aký, zatiaľ ma žiadny "výstižný nechytil za srdce.. viete dať nejaký tip? alebo stránku kde by som nejaké našla? díky moc

mates3981

Mates - tater studia PRIME TATTOO v Bratislave. V pripade zaujmu o tattoo alebo konzultaciu ma mozete kontaktovat na mojom profile mates3981, alebo mailom mates3981@azet.sk

isabella

pride mi to trocha opacne... najprv je nieco co ma pre mna vyznam, paci sa mi... zoberme si priklad, nejake kvety... tento kvet ta dlhe roky sprevadza a stale je to o tom, ze pre teba znamena nieco hlbsie nez len kvet... teraz zacnes rozmyslat tak, ze ked sa to pre teba vnutorne uz stalo takym symbolom, tak by si ho chcela nosit aj na vonok... zacnes rozmyslat, privesok, naramok, nieco ine? naozaj tvale? ak je to az tak vyznamne a ma to svoju hlbku, tak si povies... preco nie tetovanie? a potom mozes zavitat do studia, poradit sa, rozhodnut sa kam a kludne mozes ist na to...
mozno moje prispevky vyzneli ako, ze som odporca tetovani... nie som, dokonca jedno mam, ale prisla som k nemu tak ako som popisala (teda nie je to kvet, ale cosi ine) a preto viem, ze to lutovat nebudem a ani k tomu nemam sklony, pretoze je to nieco co ma sprevadza cely zivot a viem, ze je to istym mojim osobnym symbolom... postup chcem tetovanie - potom tusim aj kam - potom chcem nejaky citat (alebo cokolvek) - a az potom sa rozhodovat co konkretne.... je zly a casto vedie k sklamaniu a olutovaniu tetovania...

alusinka

Das si tam nieco co sa ti o par rokov nebude pacit, resp.text, ktory uz nebude mat pre teba taky vyznam ako by mal teraz a potom tu budes pisat, ako sa tetovania zbavit ;))
Moj kamarat ma na na ruke vytetovane mena svojich deti a datum ich narodenia, to mi pride celkom mile....

Skus radsej nejaky mensi obrazok - tvoje znamenie napr.

Neviem, ja by som si ruku nedala potetovat asi nikdy, aspon nie tak nizko, kde to kazdy vidi... Kamoska tam ma draka, vyucila sa za casnicku, a dneska ma problem sa zamestnat... hlavne kvoli tetovaniu na ruke ;))) a v lete nosit dlhe tricka nieje moc prijemne ;)

rew

Katka358> ja si chcem dat vazku s takym ornamentom.. na chodidlo.. asi rok nad tym rozmyslam odkedy som videla prvykrat ten vzor.. :) teda donedavna to bolo o tom ze sa mi to strasne strasne paci.. az pred casom som si povedala ze nemam dovod preco by som take nemohla mat aj ja :) a stale tvrdim... drz sa toho co pise isabella :)

Katka358

isabella na jednej strane priznávam, máš pravdu, ale na druhej sa mi to taaaaaak veľmi páči :) ale určite ešte o tom popremýšľam, dík ;)

isabella

a prave o ten pripadny text ide, v prvom rade musis presne vediet co chces... az potom pride myslienka "ked to pre mna znamena tak vela, preco to niekde nemat" a az potom neskor myslienka typu "dam si to vytetovat"... o to ide... ty vies len to, ze chces tetovanie, ale co presne to ti doteraz nie je jasne a prave preto si to nedavaj...

Katka358

isabella ja to tetovanie práveže veľmi chcem, nie to pobláznenie, dlho som o tom premýšlala, len uvažujem o texte, žiadne výstižný som nenašla. tak preto som chcela poradiť :)
nemám 15 ani 20 rokov, mám viac, som pevne rozhodnutá ;))
ale ďakujem aj tak :)

rew

Katka358> nie som ziadny odporca tetovani, sama nad jednym rozmyslam resp som rozhodnuta ze si ho dam, ale pripajam sa k nazoru isabelly. ak sa sama nevies rozhodnut co pripadne kam si chces dat, zatial si nedavaj nic..

isabella

s tetovanim pockaj, evidentne sama nevies co chces a tym padom by si to potom mohla lutovat, potetovat sa mozes dat az ked budes mat nieco co ma pre teba nejaky osobny hlbsi vyznam a nebudes sa chciet dat potetovat v prvom rade preto aby si mala tetovanie, bo to tak vyzera z toho co si napisala...