Nevera?

Príspevok v téme: Nevera?
smutny13

Ahojte, mam 18 rokov a uz dlhsiu dobu sa trapim pretoze mam taky pocit, ze otec podvadza mamu. Usudzujem to podla mensej nahody, ktora sa uz stala skor, ked brat posielal otcovi sms, co treba spravit, a dal mi mobil aby som to vybavil. Zobrazila sa nova sprava tak ju otvorim a pozeram, ze to je sms od niekoho ineho v ktorej sa pisalo, ze sa ma velmi krasne, ze ma na sebe uz nepametam ake spodne pradlo atd, pozeral som sa potom do prijatych sprav, a z tohto cisla ich tam bolo niekolko, takze ze si niekto pomylil 10x cislo o tom pochybujem, precital som si este jednu kde sa pisalo, ze mu posiela bozky a zvysne som uz radsej necital, a ani ich citat nechcem. Nehovoril som to nikomu ani mame ani bratovi ani sestre, a neviem, co spravit. Mam im to povedat, alebo to radsej nechat tak. Otec sa sprava normalne, aj k mame, akoby sa nic nedialo. Rozpravaju sa osamote, proste ako normalni stastni manzelia. Co mam spravit?

bibi1234

smutny-bud kludny(aby vedela, ze si vyrovnany dospely muz, ak by si bol hystericky, vulgarny-povedala by si, ze je to len blbe decko a z toho rozhovoru by si nic nezobrala), predstav sa jej a povedz jej, ze si nahodou nasiel v tatinovom telefone nejake smsky a chcel by si vediet, kto a co je za tym... a este by som dodala v tom rozhovore, ze mas uzasnu maminu(muzi zbalia maminu vzdy na to, ze je striga, zla na neho a deti), ktora sa Vam zasluzila o krasny laskyplny domov a ze ju prosis, aby Ti nerozbijala rodinu a nechala ju kompletnu...

kikusa33

smutny, chapem, ze si na tu zenu nahnevany a nevies, ci k nej budes slusny... ale v prvom rade je vinny tvoj otec.
Napr. kopec zien ani nevie, ze si zacalo so zenatym.

latoyka

Ja som sa jej spytala ci ju bavi brat otca trom detom, pretoze som vedela, ze vie o nas /detoch/ ale na odpoved som si nepocakala, nemala som na to silu :(

smutny13

No to mas pravdu, ze asi by mi nic nepovedal. Myslim, ze najlepsia volba bude predsa tam zavolat, skusim zistit este to cislo. Lenze neviem preco mam taky blby pocit, strasne sa bojim tam zavolat, asi preto, ze sa nechcem dozviet, ze je to skutocne tak, ako to podla tych sms vyzera. A dakujem

bibi1234

smutny13-cislo skus zadat do googlu-nahoda je blbec, mozno predava napr. tlaciaren a bude tam uvedene meno:O), alebo niektori ludia disponuju s databazami, kde zadas cislo a vyhodi Ti to meno a adresu-ak niekto z piatelov pracuje v call cetre alebo ako financny poradca, mal by ju mat... potom je mozne ho este sledovat, alebo dat frajerke telefon, aby jej zavolala, ze ahoj Viki, to som ja, ides na cigu? ona povie, ze ja nie som Viki a Tvoja frajerka povie, ze komu som sa to teda prosim dovolala-a cudoval by si sa, vela ludi Ti v tom soku okrem mena, priezviska povie aj adresu:O))) alebo sa moze predstavit ako pracovnicka Zdravotnej poistovne, Danoveho uradu,... je vela moznosti, ale najlepsie je podla mna aj tak zavolat ako syn...
aj ked sa to dozvie otec, nebude Ti mat co vycitat, skor sa bude hrat na to, ze sa nic nestalo, aby si nieco nepovedal mamine...

smutny13

Najprv by som chcel nejak zistit, ci je do nasej rodiny zamiesana aj ta stetka(prepacte za vyraz, ale inak nemozem :(( ), mate nejaky iny navrh ako to zistit, bez toho aby som sa nato spytal otca?