Dievcata prosim vysvetlite mi.......

Príspevok v téme: Dievcata prosim vysvetlite mi.......
ironMan

Prajem dobry den
Prosim vas poradte mi, najme zeny, ci som ja sprosty ze neviem vas pochopit=( holke je uz treti den brutalne zle, vracia , sme vsak dohodnuti, ze za nou pridem poobede. Rano mi vola, ze ani do skoly nesla, ze sa fakt chce doliecit, ze ci by som zatial nemohol vydrzat=( ja ju prosim, ci sa to nejak da spravit, lebo s nou velmi chcem byt, ved komu by to bolo jedno, ked ju milujem=(. ale ked ma obvinila, ze mi ide iba o svoj prospech tak som prestal, lebo to nieje pravda a povedal som jej ze mi na nej zalezi a ked si zela oddychovat, tak to budem respektovat, ale ze budem pre nu pripraveny ak by zmenila nazor. Nasledne som siel mimo dom, pretoze som musel ist k doktorke a chcel som si predlzit platnost cipovej karty. Akurat som nastupoval do autobusu, ked mi volala ona, a tak som nenastupil, lebo som sa chcel venovat jej (ked totiz niekedy cestujem a rozpravame sa telefonom, tak sa casto hneva ze som vraj chladny, ze sa za nu hanbim, pritom si myslim ze to nie je pravda, pretoze ona ked je v autobuse tak tiez rozprava takym normalnym tonom aj sposobom). ale kedze som nenastupil a vysvetlil jej dovod ze sa chcem v pokoji venovat jej, nakricala na mna, ze co to je za sprostost, povedala, ze ma chcela pozvat k sebe ale ze teraz uz nechce. prosil som ju ci nemozem prist, ze len k doktorke skocim, ze na predlzenie cipovej karty sa vykaslem. medzitym uz prisiel iny autobus, nastupil som a rozpravali sme sa dalej. avsak uz to bol len vodopad vycitiek z jej strany, nakoniec mi zlozila, nepomohli ani dalsie prosby. ona je zvyknuta, ze vzdy ked mi s hnevom zlozi tak jej volam naspet, priznam sa ze v poslednom case to uz robim menej, pretoze to uz tazsie dokazem pri jej spravani, ale tentoraz som jej uz nevolal spet. ked som skoncil u doktorky, prezvonil som jej aby mi zavolala, a ked sa tak stalo, znovu som ju prosil ci mozem prist za nou, na co mi ona povedala, ze nechce, ze sa neciti dobre a ze teraz nepojde von z postele. oki, ak by jej nebolo zle, natiskal by som sa, ale takto som ju necel nasilu nutit, ked jej este zle je. a tak ked s hnevom zlozila som sa vybral na zastavku, s tym ze si predsa len pojdem obnovit cipovu kartu a premyslim si, ci predsa nejst za nou. A tak som sa zviezol do skoly, a ked som bol z kartou hotovy, znova mi volala, ze kde som ze ma caka. povedal som jej, ze som predsa len bol v skole si dobit kartu. ani som nestihol povedat, ze idem aj tak za nou, ked uz zacal absolutny hnev, nadavky ako ty chu.j sprosty debil a podobne. ja som sa jej ospravedlnoval, ze som zmenil plany ale ked to neprestavalo, dorazne som jej povedal, nech sa takto ku mne nesprava. zlozila. tak som teda siel k nej, cestou mi este raz zavolala, ale to som jej povedal, ze som na ceste k nej, ci by nemohla na chvilku vyjst von. vysla, z coho bolo vidno, ze jej zalezi, ale co bolo potom=( ked som prisiel, ospravedlnoval som sa jej, ak som ju niecim vyprovokoval, aj tym, ze som jej nepovedal ze menim plany. odpovedou boli znova rovnake nadavky, ze som sprostak, debil, ze so mnou uz nic nechce mat, spojene s posmeskami, ze som posraty a smiesny. A tak som jej povedal, ze toto uz znasat nebudem, ze idem prec, pretoze sa mi priecilo vracat jej to. jej to pripadalo zbabele, ze chcem odist, lenze predtym prosby o pokojny rozhovor, ani ospravedlnenie nezabrali, naopak, zacala ma posielat prec, aby som vypadol. tak som teda siel, na co sa po chvilke rozbehla za mnou. ked som vsak zastal a vratil sa k nej, zacala ma kopat a fackat, ze ako som si dovolil odist, ze mi na nej nezalezi ked takto odidem=( ovladol som, ale potom som jej uz dorazne hovoril, ze takto ako ona sa milujuci clovek nesprava a otvorene som jej povedal, ze ma problem pokorit sa, odpustit bez toho aby som sa musel podlizovat a niekolko hodin ju prosit. Ostatne skratim, pretoze ostatne sa uz potom opakovalo. nadavky, hrozby, aby som vypadol, a aj facky, pricom ja som jej hovoril, ze uz sa nemam sil podlizovat, a ponizit, ze by som chcel, aby sa aj ona trochu pokorila a aby sme sa pokoji porozpravali, ze ja ju milujem. a takto som odisiel asi trikrat, vzdy za mnou dobehla, dokopala ma a kricala. toto vsetko ma uz dorazilo, pretoze taketo spravanie sa stalo uz mnohokrat ale aj tak som jej vzdy hovoril, ze ju milujem. ona mi opakovala opak, ze ma nenavidi, ze ma nemiluje, ze mam vypadnut. vsetko to skoncilo az ked musela ist domov. teraz sa to vsak opakuje cez telefon=( ide o to, ze ja uz som z toho na dne a doslova tymto spravanim vo mne zabija lasku, ale napriek tomu sa to snazim filtrovat a hovorim jej ze ju milujem. odpovedou je krik a vyhrazky, ze ona so mnou uz nic nechce mat, ze ospravedlnit som sa mal skor, ze uz je neskoro, ze ja som aj tak vsetkemu na vine. je to zlozite mno, neviem ci vobec vyjdete z toho co som tu pisal=( viem ze som sprostak, ze si mozno nechavam skakat po hlave, ale ked ja ju milujem=(toto forum mi vzdy pomohlo, tak ak niekto dostane chut, vyjadrite sa prosim. ci som ja necitlivy a ze mi nezalezi, ako ona hovori, alebo ci je tu iny problem, ze nedokazem pochopit zenske myslenie...

jajka001_

no ved som mu to pisala. furt sa ospravedlnuje jak taky xxx. tiez by ma s tym vytacal. normalne jej mal vynadat ze preco sa tak chova a na blbe chovanie nereagovat. cakat kym sa ukludni a potom zacat komunikovat.
alebo ked ma psychozu nech s tym ide k lekarovi nech jej da lieky na ukludnenie.

liana01

ty sa citas?? citujem
"alebo by ste si reagovali citlivo a hladali vinu na sebe, resp. radsej vzali celu vinu na seba?tou vinou treba rozumiet nasledovne: pri prvej hadke to, ze ste neoznamili zmenu programu, resp. ze vam nedoslo, ze aj ked holka hovori ze nechce aby ste prisli, v skutocnosti vas caka pred domom."
ved to je smiesne:D TY sa citis vinny za to, ze si zmenil program aj ked ti povedala ze ta vidiet NECHCE????? ty sa zato citis VINNY? a ona ti zas povedala ze ta nechce vidiet a v skutocnosti chcela a ty sa zato opat citis vinny? chces sa jej ospravedlnit za to ze ona zmeni myslienkove pochody a ty si si to mal domyslet??? a co si ty jasnovidec? Ved ona ti tiez vlastne neoznamila ZMENU PROGRAMU!
omg ty tiez potrebujes odbornu pomoc tak sa mi zda.

vevericka

bibi..rozumni ludia aj ked vasnivi sa ale nemlatia..mozno niekto to berie ako normalku, ale ja to beriem ako nieco divne a spravanie tej kocky mi pride detinske..jasne v kazdom pare sa vyskytnu hadky a nezhody..ale my s priatelom to riesimne dialogom, bez nadavok o mlateni sa nehovoriac..vela rokov ..8

anjelik9

nechaj ju kapanek vychladnut par dni a potom sa spytaj čo ti chce k tomu povedat bo mam taky dojem že aj psychiatej by bol z nej paf =/

IronMan

nathália09: dakujem za tvoju ochotu. vsetko co hovoris by som aj chcel a mam na to chut, ale je tu predsa len taky mensi problem. ak sa jej totiz skutocne neozvem, ako som to koniec koncov uz aj naznacil v zakladajucom prispevku, je z toho problem. V situacii ked sa pohadame, ona mi povedzme zlozi a ja sa jej neozvem naspet, ona sa potom po case ozve, ale samozrejme mi to potom vycita: teda stylom ze, a vraj ti na mne zalezi ked mi ani nezavolas ked ti zlozim, to ti musim volat ja?. nebudem teda klamat, vecsinou sice volam naspet ja, ale stane sa aj to, ze ona zavola, ale casto to dopadne tak ako pisem. takze tak. ale dakujem ti za povzbudenie.