Panthenolové tabletky

kika456

Ahooj. Je tu ešte niekto komu tie tabletky zabrali na vypadávanie vlasov? :) Beriem ich týždeň a zatiaľ ešte nezabrali.

RNG

Davky, co sa odporucaju na lamave nechty a vlasy, su 500 mg kalcium panthotenatu a kedze su bezne predavane ako potravinove doplnky, ktore nesmu mat ziadne postranne skodlive ucinky, tak je taka davka zrejme bezpecna, vzhladom na miliony ludi len v USA co to pouzili. Na potravinove doplnky striehne nasa FDA ako jastrab, staci len podlozene podozrenie a uz ich strhne z trhu.

orchidejka

mam taku otazocku. existuju aj take tie cmulacie tablety panthenol 100mg jenapharm (--Odkaz odstraneny--) myslite ze aj tieto su vhodne pri vypadavani vlasov a vlastne na celkovu regeneraciu vlasov? ma s tym niekto osobne skusenosti? lebo co sa tyka indikacii tak tieto sa maju uzivat pri akutnych zapaloch sliznice hrtana a tiez pri nedostatku kys.pantotenovej. tak neviem teda

titna 333333

Keď vlasy padajú treba ísť kožnej.Predpíše tabletky a vodičku na vlasy.Spraví aj hormonálne vyšetrenie.A hlavne si kúpiť lepší šampón aj keď je drahší Vichy,sebamed.

vsevedka

Tolerovana horna hranica prijmu nie je doposial stanovena, priznaky hypervitaminozy nie su zname.

Velke davky by mohli sposobit hnacku.

Pokial by si mala na mysli predavkovanie napr. tabletami panthenol, tak v tabletach (Panthenol Jenapharm) je obsiahnuty i glycerol, ktory pri predavkovani moze sposobit bolesti hlavy, problemy so zazivanim, hnacky.

tatiana28

laskonka111:ja som brala tieto ALTERMED PANTHENOL FORTE CAPSULES a cena je podobna ako tie co si ty o nich pisala a tiez su bud na mesiac alebo na dva . dam potom vediet ci zabrali

tatiana28

Laskonka111: to tak isto ako v mojom pripade ten panthenol raz zabral a druhykrat uz nie ale tie co si pisala vyskusam nie su drahe . dakujem ti za radu

Panthenol

Ale ako tu tak čítam..každému najprv zaberali,potom ste ich chvíľku nebrali a zrazu nič? Padali vlásky znova? To je ako možné?