Hlieny v hrdle velmi obtazuju

RNG

Oprava, odporucam 3 x 200 mg carvacrolu, co najdes napr v 3 x 2 kapsuliach , entericky pokrytych firmy NOW foods.
NAC a serrapetazu najdes vselikde dnes, davka NAC je 2 x 600 az 1200 mg na dospelu osobu,
davka serrapaptazy je 3 x 120 000 IU
Davka quercitinu , intenzivna je az 3 x 500 mg denne v case vysokeho poctu pelovych alebo plesnovych ciastociek.
Mnohoktrat je celorocne zahlienenie sposobene lepkom, mliecnymi produktami u niekoho alebo alergiou na roztoce a plesne v byte.
Na mlieko su dobre enzymy dnes
nalepok zialbohu nedostatocne,. takze sa mu treba vyhybat pre tycy, co su nan citlivi,
na roztoce treba extra hygiena, prat najma pradlo, postelne v horucej vode a podusky aspon kazde 2-3 roky vymenit.
Samozrejme ziadne paperove , lebo paperie je zivina pre roztoce.
Na plesne treba pouzit protiplesnove farby, pripadne zaizolovat mokre kuty

HlenoKing

Zdravim, ja som prudko zahlieneny kazdy den uz asi 10 rokov, alergologia ani doktorka si nevie rady, teraz v teple a ked je dusno mam problem spat a dychat, rano chrapcim ako hracka pokazena a musim mechanicky dychat, ide to tazko, to vsetko mi po novom sprevadza suchy kasel, ale ten kasel je asi z fajcenia no nie som si isty, neaka rada pre mna, ma niekto podobne problemy?

Lauroo

Ja mam najlepsiu skusenost so sladkym drievkom-dostat ho kupit v niektorych lekarna ako koren sladkeho drievka, ma lahodnu chut a vyborny efekt. Posobi jednak sekretolyticky, cize Ti tie hlieny skvapalni a takisto sekretomotoricky, cize Ti ich pomoze dostat von... Okrem toho ma aj silne antibakterialne posobenie, cize u mna je toto pri sopleni vzdy nambr uan ;)

login

mam problem s prehltanim slin takeho typu, ze mi obcas zvykne divne piskat v usnych dutinach, niekedy aj nosnych. piskanie spousobene akokeby nepravidelnym alebo nespravnym prehltnutim ci nadmernym vytvorenim slin.
nevie nahodou ktosi ako takyto problem odstranit ?

helika

Na hlieny v hrdle pomože SLEZ LESNY(nebadaný)vňat nie kvet.Mne to pomohlo .Je to bylinka dostat ju bežne v lekárni.

RNG

Nuz vsetci lekari zrejme nemaju na vsetko odpoved. Je ale skupina, o ktorej sa v tlaci nepise ani v televizi ani neuci v skolach, a to su lekari zaoberajuci sa prirodnymi latkami na liecenie, ktore su casto aj lepsie, ako schvalene lieky, len financne nevyhodne pre farmaceuticke podniky
Nuz ja prave na takych pocuvam viac a nie nadarmo, lebo uz 17 rokov sa riadim ich radami a napr odstranit zahlienenie je malickost. Je to alebo z alergii, ktore adresujes protialergickymi(quercitin vitamin C, boswelin, dumbier, rozne enzymy ako bromelain, serrapeptaza a rozne silne enzymaticke zmesy)

alebo sa jedna o nakazu v prinosnych dutinach, ktora sa da vyhubit pouzivanim kvapiek do nosa(roztok citricidalu, koloidna strieborna voda, ) a branim najma oreganovweho oleja(davka 3x100 mg carvacrolu, co je ucinna latka v oreganovom oleji) ktory je nielen antimikrobialny na rozne nakazy, ale aj vyborny odhlienovac.
Dalsi odhlienovac spomeniem NAC(na Slovensku acc ), davka 2x500 mg, ktory je vlastne len forma aminokyseliny(N-acetyl cystein)