Mesiac spolu...kupit darcek?

Michal z PU

Ako písal užívateľ LOST, ak chceš niekoho obdarovať, tak to urob... Ja dám niekedy niekomu darček aj keď to nie je moja láska, ale len mám tu osobu rád... Napríklad tete dávam občas sypaný čajík, bo ona miluje čajíky a k takýmto nemá prístup. Niečo zaujímavé vymysli a potom daj vedieť, ako si dopadla...

lost

preco by mesacny vztah nemohol byt vazny?
staci ak ku sebe citia nieco "vazne"...

teoreticky, co robi vztah vaznym?

cas urcite nie, pretoze kazdy ide inym krokom, niekto sa flaka a vlecie, iny zase kilometrove kroky kraca.. cize je tam viac faktorov :)

ale nazyvat 1 mesacny vztah nie vaznym, tak potom to je vztah kde nie su zalubeny? resp, pride mi to take chladne to tak nazyvat, ako keby.. ako keby este stale jeden z nich hladal ineho, ked nema vazny vztah :D no neviem..

lost

preco nie :)
ale zase nemusi to byt nieco ultra extra vzacne...

ja mat vztah kupujem drobnosti hoci aj hocikedy :D nevidim v tom absolutne nic zle.. nie je to snad prijemne byt obdarovany ? a hlavne "len tak" ?

FFAK

ked tento mesacny vztah povazujes za ,,vazny",tak potom kolko trvali tvoje doterajsie vztahy?..tyzden,tri dni?..prepac,ale pod pojmom ,,vazny vztah" si predstavujem nieco uplne ine

Michal z PU

No ak chceš, tak mu kúp nejakú maličkosť, niečo čo ho zaujíma :) Rozhodne nie prvú vec, čo uvidíš v obchode :)

a.b.c.d

No, mne príde zvláštne si kupovať niečo po mesiaci. To si teraz každý mesiac chcete niečo kúpiť? Kupuje sa po pol roku, po roku... Ale ak veľmi chceš, tak úplne stačí nejaká maličkosť. :)

ninkaa

on si to urcite pamatam lebo ked sme sa vcera rozpravali aa nieco padlo o ten den aa on sa pytal ci sa dostanem von ..proste som si ista ze on si to pamata...aa prave preto neviem ci mam ci nie a ak ano tak co ??