som tehotna ako to povedat doma...

marek-b

To znamená,že mama s vašim spoločným spávaním súhlasila,ale dieťa Ti chcela naplánovať len-ona?
A možno kamarát spával na povale a Ty v letnej kuchyni(podľa maminej inštrukcie)?

ta3

ja poviem za seba, ako by som reagovala, keby moja 22 rocna dcera mi cosi take oznamila po styroch rokoch chodenia s clapcom a navyse, ked su tam uz aj materialne podmienky na zalozenie rodiny a keby chlapec byval s dcerou u mna, ja by som skakala od radosti, dobre nechapem preco sa maminej reakcie tak velmi bojis, najma ked priatel uz druhy rok byva s Tebou u Vasich, mama predsa s tym musela suhlasit a tak trochu s tym aj pocitat, takze mozno ju to ani tak neprekvapi a ked prekvapi, potom iba v dobrom, rozhodne tuto radostnu spravu neodkladaj, aby si sa zbytocne dalej nestresovala a aby si si mohla plne vychutnavat radost s dietatka, ktore nosis, vela stastia

Rika89

dakujem vam velmi pekne za podporu no cim skor sa dam dotoho aby som to mala zasebou...potom dam vediet ako som dopadla..:D

lost

Nemusis sa bat... Nic ti nemoze... nemyslim si ze by vas vyhodila z domu, to by potom vyhodila troch a silno, extremne silno pochybujem ze by vyhodila aj svoje vnuca :)
Hlavne klud :)
Drzim palce...

O2

Ale no tak ved si už dospelá žena, pritrafí sa to 16ročným kočkám, to je potom už horšie povedať doma, ale ak mám 4roky priateľa a milujete sa, bábo nieje problém, a čo ss týka reakcie Vašich myslím, že to je to posledné čo by si mala teraz riešiť, najprv to bude asi pre nich šok, ale nakoniec budú šťastní uvidíš :-))
Srdečne gratulujem

jajka001_

mamina s tym musi ratat, a tiez bola tehotna, si dospela, mozno nebude skakat od radosti ale ako tvoja mama sa zacne tesit na vnuca, na druhy den bude uz kludnejsia.
ak sa jej hrozne bojis, skus to povedat cez telefon a vypadni na vikend prec kym to stravi :) ale pekne by bolo ak by ste povedali pekne spolu aj s priatelom. povedzme ze ju niekam pozvete, a uz bude tusit ze sa nieco deje. a daj najavo ze sa tesis.

Rika89

No stres mam stoho ako zareaguju....o tata sa nebojim ale moja mama je dost precitlivena ...a bojim sa zema vyhodi zdomu alebo co ...no priatel byva unas...uz 2 rok...planujeme aj svadbu pomali...a chcela by som to povedat tak v klude ale neviem ako mam nato ist...povedala osm si ze to poviem v nedelu len proste neviem tu reakciu ako to dopadne...

rrrrrrrr

Nechápem z čoho máš stres:D..."pritrafilo" sa vám to, myslím si, vhodne ak s tým ty a partner súhlasíte...rodičia sú až na treťom mieste. A určite sa vnúčatku potešia...naozaj neviem čo riešiš:D...vezmi partnera k vám na večeru a normálne im povedzte že si plánujete spoločný život a čakáte bábätko. Ak si myslíš že sú ten typ rodičov, ktorí musia byť na všetko vopred pripravení tak im povedz že to dieťa ešte len plánujete (pokiaľ nie si v treťom mesiaci:D) no a o dva týždne po odoznení prvotného šoku im povieš že si tehotná...fakt z toho nerob tragédiu...predstav si že by si mala 15, poprípade by tvoj partner dieťa odmietol...vtedy by bol dôvod na stres...teraz si to len užívaj a buď šťastná:)