internet od t-comu...mate ho niekto?

lost

Aj tam je FUP
www.gts.sk

ADSL Rapid - umožňuje prístup do siete internet na báze ADSL s prenosovou rýchlosťou 2048 kbit/s smerom k užívateľovi a 256 kbit/s smerom od užívateľa. Užívateľ platí len fixný mesačný paušál, bez ohľadu na množstvo prenesených dát. Produkt je vhodný pre užívateľov, ktorí chcú mať nepretržitý a cenovo výhodný prístup do internetu. Na tento produkt sa vzťahuje FUP.

Myslim ze ten GTS "berie" internet (prenajima si kable) tiez od T-Comu, a potom len poskytuje dalej...

Ak nie je ina volba ako optika tak T-Com Turbo 2 je tiez fajn,.. tych 120GB... , vies si zhruba predstavit co to znamena?
(Film ma povedzme 700-1400MB, DVD kvalita ma cca 4GB, HD film az do 6-8GB, hra okolo 2-6GB)

120GB znamena pri 2Mpbs ze za 136hodin nepretrziteho stahovania si ten limit vycerpas (cca6dni)..

Ale ak jedine co pouzivas je surf + youtube + sem tam nejaky film tak by sa do toho dalo zmestit... I ked je T-Com taky dost drzgros.. ked nie je ina volba clovek asi musi ist k nim :/ jedine potom najst nejakeho lokalneho providera, zvycajne byvaju vylepeny na vchodovych dveach, ak sa jedna o bytovku, alebo o nich niekto vie v okolo (sidlisku napriklad).. Ak je to Rodinny Dom, tak netusim ci aj tam tahaju kable lokalny poskytovatelia.. mozno hej a mozno nie, ale ak tam bude len bezdratovy, radsej by som bral kabel :) bezdratovy je taky ze .. aspon u mna ked prijimac pohne silny vietor tak mi padne net a podobne.. turbo2 pada jedine ak je naozaj zle pocasie + opravia (mali by) to rychlo, kedze maju vela zakaznikov (cez 200tis po celom SVK, mozno uz aj viac 250tis odhadujem, niekde som cital)

cize ak nebudes chciet stale stahovat velke HD filmy, alebo velke hry, tak by sa to dalo prezit :)

lost

Podla toho v ktorom meste, a aky mas cenovy limit na neho :)
Alebo si mozes zistit dostupnost na ich stranke, len netusim ako ziskat celkovy zoznam poskytovatelov internetu, ale tu je taky aspon nejaky zatial : www.merac.sk
staci hodit ich nazov / meno do googla a na ich stranke by malo byt pokrytie :)

lost

Jj, je mozne ze nemas ten limit ;)
Lebo to je pomerne novinka u nich..

Link (clanok):

www.dsl.sk

Cize novy zakaznici to uz mozno maju, a mozno nie, podla toho ci to uz fakt plati..

ewelinka

net od t-comu je podla mna dobry...tiez mam turbo 2 a nemozem sa stazovat...a to co tvrdi lost..tak neviem ci je pravda..ja tento net mam z 3 roky a este sa mi nikdy nestalo, zeby mi siel nejako brutalne pomaly, lebo som prekrocila ten limit..a to dost stahujem, nielen ja ale aj bratia...ale nehadam sa :)

petka19

a ktory internet je este dobry? aby mal dost GB/mesiac, aby bol rychli a stabilny. Ale nie optika lebo tu mat nemozem.

lost

Jo je to fajn internet, ale drahy v porovnani s konkurenciou, pokial nemas inu mozonst, tak je to fajn.
(je tam ale tusim limit 120GB/mesiac, taky dost skryty, znizi sa potom rychlost, na dost nepouzitelnu)