Millujem zenateho chlapa

Príspevok v téme: Millujem zenateho chlapa
vilaamalka

vsetko sa to zacalo ked sm pracovala v jednom discobare v zahranici ako konzumentka. Prisel tam nase usmiali sme sa jeden na druheho, a vybral si ma na konzumaciu. Rozpravat sme sa mali vzdy o com a takto prechadzali dni az sme sa jedneho dna pobozkali..najprv mala pusa, kt neznamena skoro nic... potom po nejakom case som sa uz na neho zamotavala, a raz ked ma viezol domov sa spytal ci neostanem este 5min..z 5min bola hodina pri mori.. pstupom casu bolo z hodiny viac hodin a prve vacsie zblizenie.. vtedy sa mi tam rozreval ze to nemoze urbobit ze ma zenu a ze nikdy nic taketo sa mu nestalo.. vravim ze dobre,kedze zadana som aj ja:(( avsak na dalsi den z toho bolo uz milovanie u neho doma a takto to pokracovalo stale.. zalubila som sa a neviem cco robit.. teraz som uz spat doma ale kazdy vecer a rano mi vola.. ze nevie co sa stalo ale ze sa taktiez zalubil a nevie co mmntalne robit..ja este studujem na VS a deli nas vzdialenost 1400 km.. ale som uz zufala myslim nanho den noc..a neviem ako dalej...:((((

Lulu2011

Inak ja som takeho chlapa poznala ako je frenk, bol to moj kolega, velmi mily, sympaticky, ale neverny svojej zene, aj mne daval navrhy, je to smutne, lebo bol inak fajn, skoda, ze sa nevedel ovladat :(

Lulu2011

nenechaj sa namotat, oni su v tom experti :))) ja som tiez pracovala ako konzumentka v IT a chodieval za mnou pravidelne jeden, co nebol zenaty, mi vravel, ze mi kupi vsetko co len budem chciet, ak s nim ostanem, o par dni mi prisla sms, nech necham jej muza na pokoji :))) nastastie ja som nic take v plane nemala sa nejako zamotavat, juzania su zamilovani hned, pozor na to :))) a klamuuu