Može gynekológ povedať mame či som panna ked mam 17 ?!

ta3

neda mi, aby som este nezareagovala

Lioness
macka, lenže ak má dievča 17, takgynekolog milú, starostlivú, otravnú a trápnu mamičku vyšikuje z ordinácie...

macka, lenže lekár jej to nezdelí, to je vec jedna a vec druhá - lekár ju z tej ambulancie vykotí von...

no len aby, nie su vsetci lekari taki spravni a zasadovi, nechcem urazat, ale naozaj nie vsetci

v tomto konkretnom pripade zbytocne polemizujete, ci je spravne, aby matka tam chodila so 17 rocnou dcerou alebo nie, spravne to urcite nie je a nie je to urcite ani bezna prax, ale ja to chapem, najdu sa aj take matky a potom ich dcery maju takyto problem, ze nakoniec ho vylozia az na verejnu diskusiu, ja to dievca plne chapem a preto by som sa necudovala, ze si to nevie doma zariadit a ktora z Vas sa v tomto smere takto vyjadrila, moze byt stastna, ze ma normalnu, inteligentnu matku, lebo nema ani tusenia, ake niektore matky su

lioness_01

preboha, nerozumiete ???? to že nie je panna nie je patologický stav, nemá najmenší dôvod jej to povedať, normálny lekár jej povie, nech sa opýta dcéry po vyšetrení a kopne ju do zadku von dverami z ambulancie (myslím tú matku)...

a kartu jej nedá...

Angiee

Ja si tiez myslim,ze ked sa lekara spyta tak jej odpovie...Ale skor si myslim,ze ak je jej matka strelena moze si vyziadat zdravotnu.kartu a tu jej musi lekar ukazat ..takze moze sa dozvediet,ze neni panna aj takto...neviem...mozno ma matka nejaky dovod,ze tam s nou chce ist.

lioness_01

macka, lenže lekár jej to nezdelí, to je vec jedna a vec druhá - lekár ju z tej ambulancie vykotí von...

macka26

vy necitate topic? mama chce ist so mnou. asi nie do cakarne nie? asi do ambulancie a ked je ujeta a potrebuje ist so svojim skoro dospelym deckom, tak sa ho urcite opyta a tym padom sa dozvie

to ci je to alebo nie je to na mieste ze jej matka sa tam teperi je jedna vec,ale faktom ostava ze ked sa nanominuje do ambulancie s nou a opyta sa, bude to vediet

lioness_01

macka, lenže ak má dievča 17, takgynekolog milú, starostlivú, otravnú a trápnu mamičku vyšikuje z ordinácie...

m&b

podla mna je blbost aby s nou matka chodila do ordinacie.. akoze sry ale to je trocha postavene na hlavu nie? nehevaj sa ale ktora 17 rocna baba by si toto nechala urobit? ja mam 17 gynekologicku si vybavujem sama, mama tam somnou nechodi, pretoze na to nema dovod, aj ked som mala nejaky problem, takze nevidim dovod aby tam s nou sla, to je jedna vec a druha je to ze pochybujem o tom ze to dovoli samotna gynekologicka/ gynekolog...

macka26

liones

lenze ked tam pojde s nou dovnutra , co asi pojde, inak by sa tak nebala spolocnej navstevy doktora a opyta sa ho, tak jej to povie , pochybujem ze nie

lioness_01

ľudia :))) pletiete hrušky s jablkami...
je jasné, že lekár je povinný informovať matku o zdravotnom stave svojej dcéry, ale to či je panna alebo nie je, nijako nesúvisí so zdravotným stavom :D nie je nič patologické, čiže doktor nemá najmenší dôvod informovať o tom jej matku.

a navyše, to že nie je plnoletá tiež nijako nesúvisí s tým či je panna alebo nie je. zákon povoľuje pohlavný styk od 15tich rokov - od vtedy je to výsostne vec tej mladej a nie jej matky. Čiže ani tento argument nie je správny.

čiže odpoveď na otázku - nie , lekár to nepovie tvojej mame, pretože nie je dôvod na to aby jej to hovoril.

a ešte niečo - máš 17 !!! na čo má ísť ku gynekológovi s tebou matka??? si "veľká slečna" tak si to doma nejako, preboha, vybav...

ja chodím ku gynekológovi od 15tich sama... keď som mala 13 a musela som ísť prvý krát, tak tam so mnou bola mama,ale od vtedy chodím sama...