Leskle vlasy

karly 7786

Mne pomohla henna. Len ak mas svetle vlasy, tak to zvaz, ak nechces byt kompletne rysava. Ale existuje aj bezfarebna. Alebo tiez oleje a masky na vlasy s hennou. Da sa zohnat na nete alebo myzno ze aj v nejakych bioshopoch. Na slovensku to robi firma javal, neviem ci sa sem daju davat linky, skus dat do googlu javal olej na vlasy. Henna je proste zazracna, len to, ze farbi do rysava no. Ak mas hnede,alebo cierne vlasy tak si za vodou :D

kikkuska

ja si tiez myslim ze najlepsie je nechat vlasy volne ususit. mam kucerave vlasy, pouzivam na ne ceramidovy sampon, a vobec mi neelektrizuju, ovela menej vypadavaju a krasne lesklo posobia, co pri kuceravych vlasoch je skor vynimka.

kaciatko_7

asi to u kazdeho funguje inak... ja kebyze si vlasy umyjem a len necham volne vysusit, tak potom vyzeraju strasne neupravene, asi aj preto ze ich mam velmi huste, elektrizuju, guzlia sa... aj napriek tomu, ako vyzera vysledny efekt, si ich casto nechavam len tak... ale ked si ich vyzehlim alebo natocim, tak to nie som ja
tiez pouzivam na nich vsetko prirodne... okrem ochranneho spreja pred zehlenim... a nefarbim ich vobec casto, po dlhej dobre mam na nich chemicku farbu, predtym som dlhsie pouzivala hennu

lili258

kaciatko_7 : práveze ked si clovek len volne ususi vlasy vyzeraju najzdravsie, lebo aj su najzdravsie, jak ked ich vysusujes fenom, zehlickou....

vlajka

ja som si prestala vlasy farbit, pouzivam na ne sampon aj balzam bez silikonu a je to uplne iny vlas, ako som mavala. makkucky, leskly a pevny. milujem tieto svoje vlasy :D kym nebudem mat hlavu sedivu, ani sa na farbu nekuknem!

kaciatko_7

vlasy posobia aj vtedy lesko, ak su upravene... darmo ja si napatlam na ne sampony, masky, balzamy, ked potom vlasy len vysusim do uteraka a dalej sa o nich nestaram... poznam to z vlastnej skusenosti, mam farbene vlasy a ked si ich vyzehlim alebo natocim, posobia vzdy lesklo a zdravo

kristina68

Jednoznacne vitalny vlasovy fluid a Ceramidovy sampon od Annemarie borlind. Mne to velmi pomohlo, hlavne po trvalej a farbeni vlasov...

:))))

Ano,ak clovek ma dobre zdravie-vlasy su krasne,pevne a leskle.
Tiez som mavala krasne leskle a zdrave vlasy-ale bejvavalo.
Takze z vlastnej skusenosti mozem povedat-ze treba riesit aj zvnutra-nie len zvonku.Preto som dala tie stranky.Ale nie je na skodu vediet aj nejake masky a zabaly-to urcite nie.