vnutorne krcove zily

nika.skalna

no, len to nezanedbaj, lebo neskor sa to moze vypomstit. v tom centre liecia alternativnou medicinou, mozno by ti poradili co mas aj sama s tym robit, ako si trocha pomoct. ani ja velmi nevyuzivam klasicku liecbu a chemicke lieky, ked je moznost, vzdy radsej volim alternativu. vnutorne krcove zily nie je sranda, moja mama uz existuje kvoli tomu 10 rokov bez nohy...:(

jkhsdj

Viem, ze to je vazne...snazim sa viacej sa pohybovat, moc sa to neda kedze mam sedavu prácu. Nevidno ziadne zily, tak predpokladam ze to bude vnutorna. Skorej by ma v tychto zaciatkoch zaujimali nejake bylinky, vhodna strava, nieco co naozaj pomaha, pripadne tabletky alebo gely...
ale aj tak dakujem :)

nika.skalna

Ahoj! to je problem, ktory musis liecit zvnutra. mozno ti na chvilu pomozu stahujuce pancuchy,ale sklon ku krcovym zilam tym neodstranis. treba aj vela chodit, nestat a nesediet a tiez dodrziavat pitny rezim. ked sa ti zily zapalia, je to uz horsie. odporucam ti obratit sa na bratislavske centrum alternamedica, lebo clovek s krcovymi zilami ma aj dalsie zdravotne problemy ktore s tym suvisia. vela stastia!