Guajacuran - skusenosti

Tomas12345

John323 :

No však to neužívaj spolu ked to zosilnuje účinky. Bud užívaj magnezium alebo Guajacuran. Magnezium je najkvalitnejšie od Jamesona.

ahjajjaj

Guajacuran s magnéziom som dostala počas gravidity, keď ma silne bolelo brucho pri pohyboch plodu, aj pri chôdzi. Do 4 dní po začatí užívania a pokoju na lôžku bolesti ustali a bolo mi lepšie a o 10 dní som bola celkom fit.

John323

Ahoj mozem uzivat guajacuran aj magnezium naraz ? Bude to lepsie ucinkovat? Pripadne nemozem byť v tejto kombinacii problem ?Ide konkretne o magnezium od galvex. Dakujem

Zoli1982

Mne Guajacuran veľmi dobre účinkuje na stuhnuté svalstvo v oblasti ramien, šije. Mával som také bolesti že som nevedel spať. Plánujem v kombinácii s masážou ale zatiaľ som spokojný. Každému kto má bolesti/problémy skoré uzdravenie prajem.

Zoli1982

Mne Guajacuran veľmi dobre účinkuje na stuhnuté svalstvo v oblasti ramien, šije. Mával som také bolesti že som nevedel spať. Plánujem v kombinácii s masážou ale zatiaľ som spokojný. Každému kto má bolesti/problémy skoré uzdravenie prajem.

Non believer

Užívam ho dvakrát denne na utlmenie bolestí hlavy zapríčinenými psychickou záťažou a psychického napätia, psychologička mi dokonca odporúčila dočasne zvýšiť dennú dávku kvôli podozreniu na depresiu, pokiaľ nebudem opätovne vyšetrená psychiatrom. Teda aj na to sa dočasne používa. Nespozorovala som okrem slabšej únavy (logicky) iný nepriaznivý účinok.