Idem sa zabit

bibba

preco. to je normalny vyraz ze psychicky labilni ludia. psychicky labilni ludia su ti ludia, ktori sa zlozia pri takych situaciach pri ktorych sa normalni ludia nezlozia. je to jednoduche, nemyslim tym take situacie, ze ti niekto zomre, alebo si prezijes nejaku katastrofu, tam sa zruti kazdy. nechapes ten rozdiel o ktorom hovorim ci co...

bibba

no ved prave... ja som si ich vysadila sama. a to takym stylom, ze som isla niekam na prazdniny a jednoducho som si ich zabudla pribalit do batoziny. prve dni som si zohnala nejaky lexaurin, ale potom som si uz nedavala nic a islo to celkom lahko. potom sa mi zdalo ze ich vobec nepotrebujem ale odvtedy mi uz bolo vseliako, urcite aj take stavy, pri ktorych som radsej zase mala brat, ale stale som si hovorila, ze tie lieky su dorgy, svinstva, a ze to zvladnem bez nich, ale teraz som uz v takom stave ze si idem dat nejake predpisat. a ked mi bude z nich lepsie, budem lutovat, ze som zase s tym zacala tolko rokov, zbytocne, lebo okrem toho ze som depresivna zacinam byt aj nejaka bojazliva, co som predtym nemala.

jajka001

bibba ked si urcite problemy vyriesit, ked prides na to, ako sa urcite veci riesia, tak problemy tohto typu zmiznu. tak ako je napriklad problem najprv povedzme riadit auto, ak to robis prvykrat, potom je to rutina. a ak sa riadis urcitymi pravidlami, mnozstvu problemov sa jednoducho vyhnes.

jajka001

nemam rada vyraz psychicky labilni ludia, lebo labilnym sa moze stat ktokolvek, ak sa ocitne v urcitej situacii. a ked sa ta situacia spravne neporiesi,mozu sa stat hrozne veci.

jajka001

preto sa tie tazke stavy liecia liekmi lebo clovek sa z tych pocitov nevie sam dostat a nastartovat. ale tie lieky su ako pomoc, clovek si tie problemy musi poriesit sam a pochopit, ako dalej so zivotom. nemoze ich brat stále.

jajka001

ak veris tomu po smrti, tak ono je to celkom jednoduche, vies, ak si potrestany za to ze si si vzal zivot, je to z toho dôvodu, ze ten zivot co si dostal, mal nejaky zmysel, a ty si tou smrtou ten zamer zmaril.
a ak veris v toto, veris aj v boha a v to, ze stoji pri tebe a to co robis, ma nejaky zmysel, aj ked tebe sa to tak nezdá.