Dilema

ta3

tak sa s terajsim chlapcom rozid a snaz sa ziskat toho druheho, ku ktoremu uz teraz citis nieco fantasticke, nejako mu daj najavo, ze si volna, pripadne urob aj prvy raznejsi krok, lebo s Cakankou nesuhlasim ani ja, casy, kedy iba muz mohol dat najavo zaujem uz je davno za nami, vela stastia

48489

Ver mi,ked budes starsia vsetky tieto chujovikny z filmov typu prava laska, laska do konca zivota,neuveritelne pocity, proste pochopis, ze su to somariny, nic take neexistuje, tie pocity su len namotanost, vzrusenie z niecoho noveho, samozrejme su pekne, ale nikdy im nepodliehaj. Ked chces vazny vztah tak odpoved je jasna, ak chces kratke ulety, tak vies co robit. Len ti poviem ak chces aby vztah fungoval, tak nepotrebujes ten "pocit" cize vzrusenie,iskra lebo laska je uplne ina. Aby si ho udrzala, potrebujete ho udrziavat z obidvoch stran, vztah konci ked obidve osoby sa rozhodnu odist, opytaj sa hocijakeho stareho manzelskeho paru a odpoved bude podobna, obetovat tie pocity a rozhodnut sa usadit s nim.

ingrid6

48489

tak podla teba mam ostat s tym s ktorym som uz dlhsie,? ja sa poynam myslim vazne vztahy ale proste tato nova znamost je nieco ine..

48489

Si len namotana, zachvilku ta to prejde a budes chciet ukoncit vztah, lebo nic k nemu uz nebudes citit, potom najdes zasa niekoho ku komu budes nieco citit a tak sa to bude opakovat a opakovat a opakovat kym nezistis, ze tento "pocit" je len namotanost, zalaskanie, vasen..