som na starsich, a este k tomu su zvacsa aj zadani:(((

Príspevok v téme: som na starsich, a este k tomu su zvacsa aj zadani:(((
indiamka

neviem si pomoct mam sice len 19..hovorite si aka zabka..ale pacia sa mi muzi tridsiatnici, styridsatnici.. proste chlapi... a vzdy sa este k tomu zalubim do nejakeho zadaneho/zenateho.. uz som mala chlapov vo veku 29,33, s tym 29 som bola 3roky.. na zaciatku ked sme sa spoznavali bol taktiez zadany, potom sa rozisiel s priatelkou...a teraz som sa zalubila do 33 rocneho ktory ma zenu..boze neviem si pomoct..

AdamKrt

civediamo:

tiez ich nechapem. Vedia, ze niekoho ma a nedaju si pokoj. Mam taku teoriu, ze ich ako male asi musel niekto dlho mlatit po hlave, alebo im robili lobotomiu... :)

civediamo

indiamka-ved aj na teba dojde,,,aby si ešte neplakala,,,,,

neviem to pochopit prečo si začinaju taketo šťandy zo ženačmi,hlavne ked o tom vedia,od takych ruky preč!!lebo taky len využije a odkopne,ak sa takto sprava iste niesi jedina....

ojka

jajka ((((-:
ale teraz vážne... keď staršieho, tak v poriadku (: ale keď zadaného alebo nebodaj ženatého, tak si radšej kusnuť do jazyka a nechať tak... pre dobro všetkých ...

bibi123

nerob druhym to, co nechces, aby robili Tebe... asi by Ti nebolo prijemne, keby Ti Tvojho muza zbalila nejaka zabka len tak z rozmaru...
ja tiez som nemala nikdy vztah s 25 a menej, uz od 15, takze Ta chapem, ale su aj starsi a slobodni chlapi, takze sa poobzeraj po nich a daj si pozor, lebo tito muzi su uz vychcani a mohli by znauzit tvoju navitu a s klamanim tiez nemaju problemy...