Toxoplazmóza

Príspevok v téme: Toxoplazmóza
nori

Ahoj, často čítam túto stránku, a je potešujúce, ako sa všetci všetkým snažia pomôc. Teraz sa trápim aj ja, s chorobou Toxoplazmóza. Určili mi ju z krvných testov, hodnota bola 58,2. Bolia ma všetky kĺby, svaly, a už rok chodím k očnej lekárke, ktorá mi dávala všetlijaké kvapky proti nezistenej alergii. Na nete som sa dočítala, že táto choroba sa krvou roznesie do rôznych orgánov, vrátane pečene a aj očí. V poslednom čase som mala aj gyn. ochorenia a rôzne mykózy, čo vlastne tiež poukazuje na naštrbený imunit. systém. Lekárka mi dala len obyčajný KLACID, antibiotikum, neposiela ma ani infektológovi, ani na Kramáre na infekčné oddelenie. Zarážajúce je, že nikdy so žiadnym zvieraťom som neprišla do kontaktu, jemne povedané, nemám ich rada, srsti a peria sa normálne desím! Vraj som to mohla dostať aj z konzerv, párkov, paštét... Nevie niekto z Vás viac o tejto chorobe? Vyliečil sa už niekto z Vás z tohto svinstva? Poraďte, prosím, ak nie inak, podržte ma aspoň psychicky. Stokrát vďaka! Veľa zdravia Vám prajem!

janka44444

Ja som mala zdurene uzliny dlhsiu dobu ale ine priznaky ziadne,isla som k obvodnemu lekarovi a zobral mi krv.povedal mi ze som prekonala toxoplazmozu.a dodatocne ma preliecil biseptolom a rovamycinom a dal mi kyselinu listovu na krv neviem uz na co presne:)ale dost dolezite je aj drzat dietu na nete je toho dost popisane tak si nieco pohladaj

RNG

spominana protiparaziticka kombinacia dr Huldy Clark je ucinna aj na toxoplazmozu, ako aj na vyse 100 inych parazitov.

zaho

ahojte vy vsetko zlahcujete pritom je to nebezpecna choroba bola som uz niekolko krat v nemocnici aj vo VYSNYCH HAGOCH a mam to skoro blysko tercu myslim tu toxoplazmu takze drzte len palce aby sa mi nic zle enstalo fakt keby nebolo tak ochotnych doktorov tak by to asi endopadlo dobre nstastie s avedia omna postarat

agina

Moj svagor chytil toxoplazmozu, ked mal tusim 7 rokov, ten bol ale mesiac hospitalizovany na Kramaroch, nikto k nemu nesmel, len rodicia. Po celom tele mal zdurene uzliny. Dnes ma 26 rokov a je uspesne vylieceny.Takze nevzdavaj sa.

beBe

zdravim v juni tohto roku som prekonala toxopl. s antibiotikami. Bola to trojkombinacia: Biseptol Rovamicine a trety si nepamata. Pila som 13 tabletiek denne... takze crevna flora je dost narusena az nie znicena ... ale v podstate som sa z toho dostala ... dnes uz chodim len na vysetrenia ... ci sa hodnoty nezvysuju ...

kosa

ako pise RNG, da sa to ucine vyliecit.
Inac nemalo ludi to pocas zivota prekona bez toho aby si to vsimli.
Takze tunak nepanikujte.