Ako reagujete...

ZuziP

makra,no ale prectav si keby som to meno,byvaleho povedala pri priatelovi pocas milovania.Ale ked si to poviem len tak pre seba tak dufam,ze to pomoze

ZuziP

No moj priatel o tom vie a snazime sa robit nieco preto,prave sme si objednali nieake erot.pomocky no uvidim ci aspon tak sa pri tom odreagujem.

vodnarka

hm to je zle fakt musis pri milovani mysliet len na toho svojho aby si sa uvolnila tvoj priatel ta uz iste dobre pozna a po case si uvedomi ze sa nieco deje

makra

neviem, ci si kukala serial "Dharma a Greg", bol fakt chutny, v jednej epizode sa Dharma odputavala od minulosti, nahlas vyslovila to, co ju trapi, zahalila to do imaginarnej bubliny a odfukla prec....znie to komicky, ale ja som presne to iste urobila, ked som si nevedela inac pomoct a dost mi to pomohlo.....biedna rada, ja viem, ale naozaj ti neviem pomoct :) tak aspon drzim palceky

ZuziP

no ved som skusala,ale neviem sa na to tak sustredit,nepoznate nieaky liek ?
Liek na sustredenie pri sexe?
Bola by som povdacna

ZuziP

Nie,neporovnavam ho s nim.No a to,ze ci na neho myslim,tak nemyslim,len asi pred tyzdnom sa mi stalo,ze som si na neho pri milovani spomenula.
Ale myslim,ze to psychicky na mne zanechalo nasldky,lebo sa neviem sustredit na sex

makra

tak skus pri milovani mysliet len na to, ako velmi sa s priatelom mate radi a uzivaj si to, vsetky ostatne myslienky vyhod z hlavy