Nastupujem do Pezinka

Príspevok v téme: Nastupujem do Pezinka
wasp

caute baby,

takze konecne po 14 rokoch anorexie + bulimie som sa odhodlala ist na liecenie. trvalo mi to dost dlho,nie?:-) ale citim ze mi padol obrovsky kamen zo srdca ze uz je to definitivne rozhodnutie. doteraz som stale z toho nejak vykluckovala, stale som nachadzala "padne" dovody, preco prave vtedy nemozem nastupit...
nastupujem uz v utorok a musim priznat ze mam strach. nie z toho co tam budem musiet dodrziavat a ze priberiem, ale z toho ze budem tak dlho sama a bez blizkych, priatelov. a tiez z reakcii okolia.

zuju

Evi, uz by som to nechela zazit, ale chcela by som zazit stretnutie s mnohymi ludmi, ktori mi tam velmi pomohli, nemyslim len lekara, sestry ale hlavne Vas, chybate mi.

zuju

pobal si domace oblecenia, teplaky, tricka, mikiny, nic osbitne ti tam netreba, veci na vychoadyky na von, da sa tam posielat balik, takze veci ti mozu poslat, ked som bola ja po siestych tyzdnoch ma pustili aj na styri dni domov, prat mozes v rukach aspon za nasich cias, izby su z balkonom da sa vesat. Akurat nesmies mat pri sebe zaidne jedlo, dovoleny je caj a kava, baliky sa mozu kontrolovat sestrickou. Knihy, rucne prace, co robis rada vo volnom case tiez zober.

wasp

dakujem vam vsetkm baby za odpovede a podporu
mam pocit ze u mna je to prvy raz co som sa rozhodla ze naozaj uz nechcem dalej takto pokracovat a chcem zit normalny zivot. dovtedy som len presviedcala okolie aj samu seba ze sa snazim vyliecit ale nejde to, ale ja som sa vobec ani nesnazila a asi ani nechcela. myslim ze to liecenie mi urcite nieco da, verim tomu a s tym tam aj idem.
inac vobec neviem co ssi tam mam pobalit:-) ja som nikdy nebola v nemocnici, nie to este na niekolko mesiacov...no nieco uz spakujem:-)
ozaj baby a kolko vas tam bolo na oddeleni s PPP? a vek dievcat? ja mam uz 31...asi tam budem najstarsia...

alexandraaa

ja som tam bola tiež. Pred dvoma rokmi ako 16-ročná a bolo to niečo hrozné- ZO ZACIATKU. myslim že si zvyknes :) neboj sa...mne to na istu dobu pomohlo,teraz sa zasa nejako zacinam NEkontrolovat a mam vselijake dni,neviem čo bude dalej

evcca

tiez som bola v pezinku, samotna liecba my hned nedala nic, az neskor, ked som sama zacala chciet kvoli sebe, tak som niektore veci odtial cerpala. a zivotna skusenost to bola dobra.
som bez ppp a mam krasneho takmer trojmesacneho synceka.

zuju

wasp
drzim prsty ja som sla do Pezinka po desiatich rokoch anorexie a bulimie stale som si myslela ze to zvladnem az Pezinok mi otvoril oci, hoci som este niektore veci nezmenila som "mu" vdacna, a rada na neho spominam, a neboj priatelov si tam najdes.

LadyOpium

možno keb tam ide nejaká MORNáLNA možno pomože ale rozhodne nepomôžu keby tam dajú 30kg a vykŕmia ju na 40 tu ide o psychiku ja som maal tú smolu že som nespolupacovala ani keď som bola normálna a potom som si vzala do hlavy že psychinna je výkrm...bola pre mňa ale samozrejme tie čo tam idú preto že chcú aby im vedeli dáko pomôcť tým držím palce

wasp

ozaj baby,
ked sa tu najde nejaka z vas, ktora teraz niekedy ma dohodnuty pezinok, tak sa ozvite, budem straaasne rada! nastupujem 19. oktobra