neskúsený chalan...Baby poradte...

Príspevok v téme: neskúsený chalan...Baby poradte...
Mima_216

Mám taký zvláštny problem. Mám 20 rokov a našla som si teraz fajn chalana . Má tiež 20 ale je mladší o mesiac.Nebol by to žiadny problem,ale taky menší problem vidím v tom že on ešte predo mnou vobec nemal dievča a ani so žiadnou nespal nikdy.Za to mne sa pred rokom skončil 5 ročný vzťah a no a po tomto vzťahu som mala asi dalších 5 chalanov. Proste som ich striedala a vždy som mala len starších odo mňa.A teraz je to také zvláštne že neviem ci ,,tohto,,chcem alebo nie kedže ešte nikdy nemal dievča.Neviem prečo ale odrádza ma to.Nechápem tomu...
Baby vadilo by Vám takéto nieco u chalana že vlastne Vy by ste boli tie ,,o dost skusenejšie,, ??? ( ale napriek tomu je fajn a dobrý a mili ku mne)... hmm :////

kitty86

Ja som o ziadnom "dnu a von" nehovorila... a ked sa pytas na moj orgazmus necakam ze chlap vsetko oddrie ale viem ako si k tomu mam dopomoct a prave preto ani nepotrebujem velmi riesit ci je niekto skuseny alebo nie... "ked ho mas rada nie je co riesit"... :-)

ean

kitty mudra zena predvedie tomu svojmu herecku etudu na temu - co by som ja bez teba robila zlatko ? nic ju to nestoji a on ma pocit dolezitosti a basta ....

kitty86

NO ale co sa tyka tej temy neskuseny partner. Je to jednine otazka toho ci vam ten clovek za tu namahu stoji alebo nie. Sex nie je veda, kady aspon trochu vnimavy jedinec sa dokaze dostatocne rychlo naucit co ma robit ked mu v tom ten skusenejsi pomoze, treba na to davku trpezlivosti ale ta sa da vzdy najst pre niekom koho mate radi...

15975395175

Úplný súhlas s fgf.
Niekedy dávnejšie som si ešte naivne myslel že je to vážne tak ako sa hovorí...citlivé, zaľúbené ženy a kurevnícki muži ktorí si nevážia ich city. Dnes už viem že je to prevažne naopak..a to nie len kvôli vlastnej skúsenosti.
Celý čas počúvam od dievčat a žien ako si ich muži nevážia, ako im ide len o sex, akí sú necitliví, nepozorní, ignorantskí a neviem ešte akí. No ako náhle žene čo by len trochu odkryjete city, dáte vedieť že vám na nej záleží, snažíte sa byť milí a pozorní, s najväčšou pravdepodobnosťou vás odkopne ako použitú hračku a o týždeň sa už vláči s o 10 rokov starším kurevníkom ktorý pre zmenu odkopne o týždeň ju po tom čo ju pretiahne.
Presne také sú moje osobné skúsenosti a vidím to aj vo svojom okolí. Napríklad inteligentná, pekná baba sa nedokáže odpútať od idiota ktorý ju už 2x udrel a aj v spoločnosti sa k nej správa ako k odpadu...kamaráti ktorí sa vo vzťahu snažia väčšinou končia zosmiešnení, a ako som už písal, ich "zaľúbené" priateľky už o pár dní šťastne randia s chlapmi ktorí sú presným príkladom toho ako podľa nich nemá chlap vo vzťahu vyzerať (hulvat, alkoholik, o 10 rokov starší nadržaný kurevník...) ...na druhej strane vidím ako dievča so zaľubenými očami balí kamaráta na chate po noci kedy sa s ňou trochu vykurvil a poslal ju niekoľko krát do pi**.
Záverečné poučenie teda znie: ak chcete byť ženami(hoci aj mníškami) milovaní, nezaujímajte sa o ne, správajte sa k ním ako k handrám, nadávajte im, bite ich, podvádzajte ich, dajte im vedieť že sú vám ukradnuté, a nikdy naozaj za žiadných okolností im nevravte že ich ľúbite...toto je kľúč k úspechu z pohľadu žien.

kitty86

Panic 100%: Ja som reagovala na to extremne zovseobecnenie a teoriu o muzoch ako "vodcoch ludstva"!
Mi dvaja si vlastne rozumieme. Je to proste o ludoch a nie o pohlaviach. Akurat ze su v dnesnej dost extremne pripady debility. Ja, tak ako ty neznasas tych nabuchanych vymetencov, neznasam nafukane pipenky a zlatokopky... That's it!

Panic-100%

fgf - Ja sa s ňou nehádam len vysvetľujem, že nie všetci chlapi sú sukničkári, že ešte existujú aj slušný chalani ako sme my dvaja napríklad + ďalší iný čo sem prispeli.