Večera

Lucii

Aspon je tam snaha aj to uz je nieco:D a ja mam stale problemy a obavam sa ze ma doktorka posle na "vykrmenie" do nemocnice:/

lukyjeff

Lucii, skús poopraviť ten jedálniček. Slivky sú ovocie, ovocie je cukor. Ovocie len do 12 00, máš málo bielkovín, málo zdravého tuku, málo pomalých sacharidov, veľa ovocia (pri chudnutí jeden kus denne) nízkotučný jogurt ee, polotučný fajn, ale najlepšie sú probiotické

konvalIIna

smajliQa trstinový cukor. Predstavuje podstatne zdravšiu a chutnejšiu náhradu bieleho cukru. Veľmi ľahko sa vstrebáva a nezaťažuje tráviace pochody v organizme. Alve všetkého veľa škodí no určite je omnoho zdravší ako biely cukor pretože nie je zbavený vitamínov , minerálov atd

smajliQa

lucii-...dobry jedalnicek dnes.musim pochvalit...
a konvaliina...trstinovy cukor je zdravsi od normalneho o take nebadatelne percento ze to nestoji ani za rec.-...

Lucii

KonvalIIna...mmm krupica namiesto cukru osladená medom?to som veru ešte neskúšala ..ale za pokus to stojí:P..inak dnešný moj jedálniček
R- cereálie s mliekom
svačina- 2jablká
O- kuracinka na hríboch a trocha ryže
desiata- ízkotučný jogurt
V- pár sliviek
čo vy nato?:/

konvalIIna

no papaj zdravé jedlo a sem tam nezaškodí krupica napr. namiesto bieleho cukru pridaj med alebo trstinový cukor a škorica je zdravá a potom si pocvič ;)