Večera

Lucii

Mala som na mysli chrumky a kadeake taketo dobroty..ale moc presolene jedla tiez nerobia dobrotu ani nie tak na vahe ako na zdravi:)

jajka01

no tak to je fajn, lebo ja som taka ze uz ked vidim v diete ze presne: toho a tolko zjedz o tolkej...to ma hned odradi...teraz v lete som si kupila elipticky trenazer...len neviem ako s tou stravou to urobit...nechcem schudnut rychlo, stacilo by mi do leta tych 5 kg dole...a si vravela ze aj slane...to aj slane robi zle na vahu?

Lucii

Jajka ziadna konkretna dieta to by som ja nedokazala sa presne podla nejakeho planu stravovat..ale vylucila som sladkosti, sladene napoje, slane dobroty, a biele pecivo...a v podstate som aj obedy mavala take dietnejsie lebo teraz ked uz som len v udrziavacej faze tak si na obed dam uplne hodico naco mam chut..a este cvicim dva krat do tyzdna raz spinning a raz aerobic:)

jajka01

luciii....ci pana, dobra si...to ako sa ti podarilo takto schudnut??? aku dietu si drzala alebo co? aj ja ceeeem :((( ...mam 58kg a chcela by som 52...

Lucii

smajliQa...cereálna tyčinka Bonavita dobrá vláknina...je naozaj vyborna spojená len nejakým medom a sú tam obilné klíčky a pod. a myslím že ešte pár hrozienok skús omrknúť niekde na nete:)a jabĺčka si suším doma čiže tam cukru nadbytok nebude:))