Divny stav

Príspevok v téme: Divny stav
Luger

Dobry den,posledne 3 dni mam nejaky divny,neopisatelny stav..Citim sa tak ,akokeby ma nic nezaujmalo,ako keby som nevnimal na akom mieste som,potocieva sa mi hlava,som unaveny,sem tam ma bolia spanky..Nemoze to byt pocasim?alebo tym ze som prestal fajcit?alebo neviem cim..citim sa nepokojny na velkych priestranstvach,medzi vela ludmi,a aj v skole cez hodinu..mam len 15 rokov,poradte co to moze byt..mam taky pocit ako keby som bol chory na psychyku... :(

.....

Jeseň je obdobie kedy prichádzajú tieto stavy.Predpokladám že dosť času tráviš pri PC,mal by si to obmedziť skôr tráv čas niekde vonku v prírode s kamarátmi venuj sa športu kúp si Magne B6,je to obyčajné magnézium s vitamínom B6 a hlavne by si to mal povedať mamine.Nemusí to byť nič vážne,možno je to vyčerpanosť zo školy alebo máš nejaký problém,s ktorým sa potrebuješ niekomu zdôveriť.Môže to byť aj stav úzkosti,mávaš aj pocit strachu?

HK00

to môže byť aj týmto jesennym pocasim, depky su v jeseni normalne snaz sa nejak zamestnat nejakymi vecami co rad robis, chod za kamosmi a proste si musis povedat ze teba nejaka depka neporazi ;)